Susirgus vėžiu vilties suteikia Allianz Lietuva draudimas

Susirgus vėžiu vilties suteikia Allianz Lietuva draudimas

Nacionalinio Vėžio instituto duomenimis, krūties vėžys yra viena dažniausių moterų onkologinių ligų ne tik Lietuvoje, bet ir Vakarų pasaulyje. Bet kuri moteris gyvenime turi apie 10 proc. riziką susirgti krūties vėžiu. Medikai siūlo reguliariai tikrintis pagal prevencines ištyrimo programas ir užkirsti kelią pažengusioms vėžio formoms. O Allianz Lietuva finansų konsultantai sako, jog laiku pasirūpinus tinkamu draudimu įmanoma išsaugoti finansinį saugumą net ir susirgus onkologine liga.

Pagelbėjo draudimo saugikliai

Allianz Lietuva finansų konsultantė Jolanta Skeberdienė

Allianz Lietuva Panevėžio skyriuje dirbanti finansų konsultantė Jolanta Skeberdienė tikina, jog klientai paprastai net ir pasirinkdami kritinių ligų draudimo apsaugą tikisi, jog onkologinės ligos juos aplenks. Tačiau jos aplenkia ne visus. Vis dėlto tie, kurie draudimo apsauga nuo kritinių ligų pasirūpina laiku, diagnozavus vėžį jaučiasi ramiau – gelbėja Allianz Lietuva draudimo išmokos.
Finansų konsultantė tikina, jog prieš sudarant gyvybės draudimo sutartį stengiamasi maksimaliai išsiaiškinti kliento poreikius, ateities planus, turimas žinias apie draudimo paslaugas bei finansinį raštingumą.
„Visuomet klausiame, ko klientas tikisi iš šios sutarties, kokios naudos jį tenkintų; kokia jo finansinė situacija ir kokią sumą pinigų jam komfortiška skirti draudimui. Be viso to, mums svarbu žinoti, kokius saugiklius savo ar savo šeimos ateičiai klientas jau yra susidėjęs, kas jam aktualiausia, kuo galėtume padėti mes – Allianz Lietuva. Tik tuomet, kartu išnagrinėję mūsų paslaugas ir jo galimybes bei lūkesčius, pasiūlome klientui jo poreikius labiausiai atitinkančią paslaugą ir galime sudaryti sutartį. Vieniems tai yra tiesiog universalus gyvybės draudimas, kiti linkę pridėti ir papildomas apsaugas. Svarbiausia, kad klientas žinotų, jog Allianz Lietuva yra jo finansinio saugumo ramstis, ištikus rimtai ligai ar traumai“, – sako J. Skeberdienė ir priduria, jog nuo kliento pasiryžimo sudėti draudimo saugiklius kuo anksčiau neretai priklauso šeimos finansinė gerovė. O ir jėgų susitelkti gydymuisi būna daugiau, kai žinai, jog yra iš ko gyventi, pirkti vaistus.
„Pasidalysiu vienos klientės istorija, nors tokių turime nemažai. Aktyvi, jaunatviška moteris, auginanti tris mokyklinio amžiaus vaikus, vieną dieną tiesiog nuėjusi pasitikrinti profilaktiškai išgirdo krūties vėžio diagnozę. Deja, vėžys buvo pažengusios stadijos“, – tvirtina J. Skeberdienė.

Pasak finansų konsultantės, kadangi draudimo sutartimi nuo kritinių ligų klientė pasirūpino laiku, prieš daugiau nei trylika metų, žinojo, jog susirgus vėžiu gaus draudimo išmoką. Allianz Lietuva moteriai išmokėjo daugiau nei 11 tūkst. eurų siekiančią išmoką.

Gyvybės draudimo nauda neabejoja

„Kalbėjau su kliente po atlikto chemoterapijos kurso. Sakė, jog gauta solidi draudimo išmoka padėjo likti pozityviai, į ateitį žvelgti optimistiškai, mat išmoka pasitarnavo visokeriopai: kelionėms gydymuisi į Vilnių, operacijai, reabilitacijos laikotarpiui. Pinigų pakako ir šeimos kasdieniams poreikiams užtikrinti. Klientė sako, jog tokiose situacijose Allianz Lietuva gyvybės draudimo kritinių ligų apsauga ir išmokos itin reikšmingai palengvina visos šeimos gyvenimą“, – pasakoja J. Skeberdienė.
J. Skeberdienė tikina, jog klientai visuomet gyvena drąsiau, jaučiasi labiau užtikrinti turėdami gyvybės draudimą bei papildomas apsaugas nuo traumų, kritinių ligų. Tuomet net ir tokios sunkios onkologinės ligos gyvenimo neišmuša iš po kojų.
„Klientė teigia, jog išgirsta vėžio diagnozė paskatino šeimą ne tik gyventi sveikai, rūpintis savimi, bet ir užsitikrinti, jog kritiniu atveju suveiks toji draudimo pagalvė, kuri išties padeda atsistoti ant kojų ir sveikti. Vaikai auga turėdami gyvybės draudimą „Studentas“, taip pat finansinę apsaugą kritinių ligų atveju. Vyras taip pat yra sudaręs gyvybės draudimo sutartį, pasirūpino ir papildomomis apsaugomis nuo traumų bei kritinių ligų. Visa šeima įsitikino, jog gyvybės draudimas reikalingas visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, profesijos, gyvenimo būdo. O ir susirgus onkologinėmis ligomis gyvenimas nesustoja, tuo ir gelbėja mūsų išmokos“, – tikina J. Skeberdienė.
Finansų konsultantė sako, jog klientams vis dažniau diagnozuojamos onkologinės ligos, tad draudimas tampa būtinybe. Allianz Lietuva duomenimis, 2021 metais bendra išmokų suma klientams, sudariusiems gyvybės draudimo sutartis ir pasirinkusiems kritinių ligų apsaugą, siekė 989 tūkstančius eurų. O 2022 metais išmokų suma už kritines ligas padidėjo 22 proc. ir sudarė daugiau nei 1 mln. 268 tūkst. eurų. Iš jų 2022-aisiais vien dėl onkologinių ligų Allianz Lietuva klientams išmokėjo beveik 800 tūkst. eurų.
Žinoma, finansų konsultantė primena, jog išmokos suma priklauso nuo daugelio aspektų, tarp jų: gyvybės draudimo sutartį sudarančio asmens amžiaus, sveikatos, sutarties indeksavimo ir kt.

Lietuvos banko duomenimis, Allianz Lietuva per dešimtmetį savo gyvybės draudimo klientams nelaimės atveju išmokėjo daugiausia rinkoje, 38,8mln. eurų (Lietuvos bankas, 2013-01-01 – 2022-12-31)
Išmokos Allianz Lietuva gyvybės draudimo klientams nelaimės atveju nuo veiklos pradžios iš viso sudaro 52 mln. eurų (Allianz Lietuva, 2022-12-31).

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų