I. Stulgaitės-Kriukienės nuotr.

Sniegas įsisiautėjo: ugniagesiams – šimtai iškvietimų

Sniegas įsisiautėjo: ugniagesiams – šimtai iškvietimų

Jau daugiau nei parą besitęsiantis snygis neleidžia sudėti rankų nei kelininkams, nei ugniagesiams.

Vien Panevėžio mieste ir rajone per pastarąją parą ugniagesiai septynis kartus vyko šalinti nuvirtusių medžių, visoje Lietuvoje sulaukta kelių šimtų tokių iškvietimų.

Antradienį, apie 22.48 val. gautas pranešimas, kad Panevėžyje, Marijonų gatvėje, sniego svorio neatlaikęs medis nuvirtęs ant važiuojamosios gatvės dalies ir šalikelėje stovėjusio automobilio. Laimei, per incidentą jame žmonių nebuvo.

Tą pačią naktį, keliolika minučių po 22 val., ugniagesiai važiavo į Krekenavos seniūnijos Orelių kaimą, kur teko pašalinti du nuvirtusius medžius.

Jau po 23 val. ugniagesiai sulaukė iškvietimo į Karsakiškio seniūnijos Pagiegalos kaimą, kur irgi teko supjaustyti ir pašalinti ant kelio užvirtusius du medžius.

Apie 23.47 val. žmonės pastebėjo, jog Panevėžyje, Molainių gatvėje, medis pavojingai pasviręs virš automobilių. Ugniagesiai jį pašalino panaudoję grandininį pjūklą.

O maždaug pusvalandis po vidurnakčio ugniagesių pagalbos prireikė Miežiškių seniūnijos Kulbių kaime. Kelių priežiūros tarnyba pranešė, kad nuvirtęs didelis medis ant kelio ir neįmanoma jo patraukti su traktoriumi. Atvykę ugniagesiai nuvirtusį medį supjaustė.

Per praėjusią naktį pašalinti net septyni medžiai, užvirtę ant kelio Vabalninkas – Stumbriškis, vedančio per Žaliąją girią.

Šiąnakt, apie 3 val., ugniagesiai skubėjo ir į Karsakiškio seniūnijos Likpetrių kaimą, kur irgi teko pjaustyti nuvirtusį medį.

Kaip praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD), per praėjusią parą ugniagesiai visoje šalyje 331 kartą vyko šalinti nuvirtusių medžių ir kitų sniego padarinių.

Daugiausiai iškvietimų buvo Vilniuje (102) ir Kaune (83).

Vilniuje ugniagesiai gelbėtojai 13 kartų vyko šalinti medžių, nuvirtusių ant automobilių, trys iškvietimai buvo į gyvenamuosius namus, Kaune medžiai nuo automobilių šalinti keturiskart, nuo gyvenamųjų namų – septynis kartus.

Nuvirtęs medis sužalojo vieną vyrą Vilniuje, Vingio parke, jis buvo išlaisvintas dar iki atvykstant ugniagesiams. Jis išvežtas į ligoninę. Daugiau pranešimų apie nukentėjusius nebuvo.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų