Pasak R. Gudelio, iš pradžių jam net nekilo įtarimų, kad kažkas ne taip, mat skambinęs sukčius vardijo tokius faktus, apie kuriuos žinojo tik jis pats.

Į sukčių tinklus įkliuvo ir kunigas (atnaujinta)

Į sukčių tinklus įkliuvo ir kunigas (atnaujinta)

Sukčių išradingumui ribų nėra. Dažniausiai ant apgavikų melo kabliuko pakliūva senjorai, tačiau pirmadienio vakarą jiems pavyko apmulkinti ir Bistrampolio dvaro savininką kunigą Rimantą Gudelį.

Kaip pasakojo R. Gudelis, baigiantis darbo dienai jam paskambino vyras, prisistatęs policijos tyrėju. Įtikinamai kalbėjęs sukčius aiškino, kad pas vieną iš šiuo metu įkalinimo įstaigoje bausmę atliekančių asmenų rado paties R. Gudelio banko duomenų. Net nurodė įtariamojo vardą bei pavardę.

Pasak dvasininko, iš pradžių jam net nekilo įtarimų, kad kažkas ne taip, mat skambinusysis vardijo tokius faktus, apie kuriuos žinojo tik jis pats. Buvo kalbama apie prieš dešimt metų jo tėvų namuose įvykusią vagystę. Nors nusikaltėliai net nebuvo sulaikyti, apie vagystės aplinkybes žinojo tik tą bylą tyręs policijos tyrėjas.

„Net nebūčiau pagalvojęs, kad čia sukčiai, nes tokių faktų, kuriuos vardijo, nežinojo niekas, išskyrus mane ir prieš dešimt metų vagystės bylą tyręs tyrėjas. Praėjus maždaug pusvalandžiui po tokio mįslingo skambučio atsiminiau ir daugiau vagystės detalių, tad perskambinau tariamam tyrėjui. Tačiau jo mobilusis telefonas jau buvo išjungtas. Tada ir supratau, kad pakliuvau ant sukčių kabliuko“, – „Sekundei“ pasakojo R. Gudelis.

Netrukus ir banko atstovai dvasininką informnavo, kad įmonės sąskaitose vyksta keistos piniginės operacijos. Mat sukčiai sugebėjo iškvosti ir banko elektroninės bankininkystės vartotojo kodą.

Tik tada ir paaiškėjo, kad įvyko plataus masto vagystė. Laimė, buvo spėta greitai sureaguoti ir nusikaltėliai nespėjo pasisavinti sąskaitoje buvusių pinigų.

„Ten daug pinigų niekada nebūna, bet būtų tekę paaukoti ir tuos pačius sunkiai uždirbtus eurus“, – apie gerai pasibaigusią istoriją sakė Bistrampolio dvaro savininkas.

Komentarai

  • Tai išeitų, kad tie sukčiai ir yra policijos tyrėjai, veikiantys per nusikalstamas struktūras…

    • sunkiai uzdirbtus nu nezinau kuom dirba kad sunkiai

  • tai kunigas iš didžiosios raidės. Jūms, „smalsute“ reiktų įsidėmėt ką ir kiek kunigai dirba. Per vieną dieną, kad ir sekmadienį(07.23)- pamaldos Antašavoj; 13.30 – Uoginių koplyčioj ir skubėjo pakrikštyti vaikutį, o kur dar santuokos, laidotuvės, o Bistrampolio festivalis, kuris be jo organizavimo nevyksta. Ne dažnas tiek turi užimtumo. Na dar Troškūnų Saulius F. na gal dar kas peržiūrėjus Lietuvą.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų