Suimtas įtariamasis byloje dėl galimos korupcijos Panevėžio miesto savivaldybėje

Suimtas įtariamasis byloje dėl galimos korupcijos Panevėžio miesto savivaldybėje

Panevėžio apygardos prokuratūra šiandien kreipėsi į teismą, prašydama suimti vieną įtariamąjį galimos korupcijos Panevėžio miesto savivaldybėje byloje. Griežčiausios kardomosios priemonės paprašyta gavus duomenų, kad šis asmuo darė poveikį liudytojui, trukdydamas ikiteisminiam tyrimui.

Šiandien po pietų Panevėžio miesto apylinkės teismo Panevėžio rūmų teisėja patenkino tyrimą kontroliuojančio Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro Roberto Diksos prašymą ir minėtą įtariamąjį leido suimti 2 savaitėms.

Panevėžietis vienos privačios įmonės atstovas įtariamas prekyba poveikiu bei neteisėta finansine veikla. Įtarimai jam buvo pareikšti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnų atliekamame ikiteisminiame tyrime dėl Panevėžio miesto savivaldybėje galimai įvykdytų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų.

Šioje byloje įtarimai dėl prekybos poveikiu bei piktnaudžiavimo tarnyba pareikšti Panevėžio miesto merui Ryčiui Mykolui Račkauskui, jo patarėjai Gintarei Maskoliūnienei – dėl prekybos poveikiu. Įtarimai taip pat pareikšti 4 privačių įmonių atstovams, tarp jų – ir šiandien suimtam įtariamajam.

STT pareigūnų atliekamo ikiteisminio tyrimo duomenimis, Panevėžio miesto savivaldybėje galimai buvo piktnaudžiaujama tarnyba ir duodami neteisėti nurodymai savivaldybės administracijos valstybės tarnautojams, siekiant sudaryti palankias sąlygas kai kurioms įmonėms laimėti viešųjų pirkimų konkursus. Kaip įtariama, už pažadėtą palankių sprendimų priėmimą galimai buvo atsilyginta kyšiais – paslaugomis.

Komentarai

  • Tai kodėl taip slepiamos įtariamųjų verslininkų pavardės ir neviešinamos, o miesto meras „talžomas“ iš visų pusių ir jau nuimtas nuo pareigų , dar neįrodant jokios kaltės? Tai kas tie paslaptingi įtariamieji verslininkai?

  • Korumpuotas leidžia suimti korumpuotus, gražu

    • Kodel teisejas korumpuotas, siulo gi prokurorai, kurie renka medziaga. Zmones, pradekite skirti, kas ka dirba, o nekomentuokit.

  • Man be galo įdomu, kokios tos paslaugos kurios duotos kaip kyšis. Jeigu suremontavo namą, sukasė sodą, įvedė internetą, nuskraidino į Turkiją – tai viena, bet jeigu padarė masažą – tai visai kitas respekts.

  • Kodel nebetalzomas Leliukas ir Umbrasiene man idomu. Kodel tik meras ? Jokio objektyvumo nebeturi sekunde.

    • todėl, kad Dėdulės anūkas atvežė į Panevėžį pristatyti garsiausią Panevėžio komjaunuolę, pretenduojančią į merus, nes Matuzas dar vargsta po teismus. Obuoliai nuo obels rieda netoli. Gėda ir skaityti, kai KGBįstų draugai reklamuojami konservatorių sužlugdytame Panevėžyje.

Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų