P. ŽIDONIO nuotr.

Startuoja vienos avaringiausių sankryžų Panevėžyje rekonstrukcija

Startuoja vienos avaringiausių sankryžų Panevėžyje rekonstrukcija

Jau kovo pabaigoje planuojama pradėti Klaipėdos, Projektuotojų, Dariaus ir Girėno g. sankryžos rekonstravimo darbus, čia įrengiant turbožiedinę sankryžą, praneša Panevėžio miesto savivaldybė.

„Ši vieta yra viena avaringiausių mieste, eismo saugumo ekspertai minėtą sankryžą yra įtraukusi į juodųjų dėmių žemėlapį. Atlikus rekonstrukcijos darbus tikimės, kad sumažės eismo įvykių skaičius, pagerės eismo laidumas. Be to, Klaipėdos g. jungiasi su Šiaulių keliu, tad žvelgiant į ateitį, įgyvendinus „Rail Baltica“ projektą ši gatvė taps pagrindine arterija, jungiančia miestą su „Rail Baltica“ vėže“, – sako Panevėžio savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Įgyvendinant Klaipėdos, Projektuotojų, Dariaus ir Girėno g. sankryžos rekonstrukcijos projektą, numatyta įrengti saugią, turbožiedinę sankryžą, įrengti pėsčiųjų ir dviračių takus, apsaugines tvoreles, mažąją architektūrą.

Rekonstrukcijos metu bus iš dalies ribojamas eismas.

Sankryžos rekonstrukcijos darbai bus vykdomi dviem etapais. Pirmuoju etapu bus iš dalies uždaryta ir tvarkoma viena Dariaus ir Girėno g. pusė, antruoju – kita.

Prasidėjus darbams, keisis viešojo transporto eismo organizavimas 1-uoju E, 3-iuoju, 3-iuoju A, 12-uoju ir 16-uoju maršrutais.

Klaipėdos, Projektuotojų, Dariaus ir Girėno g. sankryžos rekonstrukcija turi būti baigta iki šių metų gruodžio.

Tam skirta šiek tiek daugiau nei 1,2 mln. Eur.

Sankryžą rekonstruos Savivaldybės skelbtą viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi bendrovė „Hisk“.

Komentarai

  • Parodykite žmonėms projekto schemą. Kada darbų pradžia. Kaip bus organizuojamas eismas?

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų