Sparčiausiai senjorus skiepijančių savivaldybių medikams – priedai

Sparčiausiai senjorus skiepijančių savivaldybių medikams – priedai

Trijų geriausius senjorų vakcinacijos rodiklius pasiekusių šalies savivaldybių sveikatos priežiūros specialistams bus skiriami iki pusės vidutinės algos dydžio siekiantys priedai. Tokia Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuota skatinamoji priemonė startavo spalio 11 dieną ir tęsis iki gruodžio 1 d.

Tose savivaldybėse, kuriose pirmiausia bus pasiekti geriausi skiepijimo rezultatai, sveikatos priežiūros specialistams bus skiriamos skatinamosios priemonės. Sveikatos priežiūros specialistai, dirbantys su vakcinacija, gaus iki 30 proc. vidutinio mėnesinio darbo užmokesčio priedą, paskiepiję 90 proc. 75 metų ir vyresnio amžiaus gyventojų, arba iki 50 proc. priedą – paskiepiję 98 proc. 75 metų ir vyresnio amžiaus gyventojų.

Tokios priemonės idėja gimė, įvertinus medikų autoritetą tarp garbaus amžiaus asmenų, kuriamą asmeninį santykį su pacientais, buvimą arčiausiai žmogaus ir galimybę atsakyti į visus kylančius klausimus bei išsklaidyti dvejones.

Šios dienos statistikos duomenimis, Lietuvoje 65–69 metų amžiaus grupėje paskiepyta 80,6 proc., 70–74 metų amžiaus grupėje paskiepyta 82,4 proc., 75–79 metų amžiaus grupėje paskiepyta 76,6 proc., 80 metų ir vyresnio amžiaus grupėje paskiepyta 65,9 proc. žmonių.

Šiuo metu 65 m. ir vyresnio amžiaus žmonės yra skatinami skiepytis sustiprinančiąja trečia vakcinos doze, kuria skiepijama praėjus 180 dienų nuo antros dozės, nes, mažėjant antikūnų skaičiui organizme, senka ir apsaugos nuo COVID-19 atsargos.

Primename, kad nuo pat vakcinacijos pradžios Ministerija pasitelkė įvairias priemones, skatinančias senjorus gauti savo vakciną: sukurtos mobilios komandos, sudaryta galimybė vakcinacijai namuose, išplėstas skiepijimo vietų tinklas, diena be išankstinės registracijos ir daugelis kitų priemonių. Daugiau apie senjorams skirtas įgyvendintas priemones skaitykite čia.

Komentarai

 • bet svetimus senukus ir dar už pinigus būtinai numarins.

  • Atsakyti
 • Kvaileliams reikia elementorius i rankeles pasiimti, o tai rasineja kvailystes apie tuos savo senukus.

  • Pasakysiu proto bokštui suprantama kalba eikit NACHUI

   • Atsakyti
   • Pats ten ir eik, loche!

    • Atsakyti
 • KAGI GERAS PENSININKAS ,MIRES PENSININKAS,

 • O kiek mokės už senuko mirtį ? Kas neturi savo šeimose senelių, tie tik šaiposi , neturi sąžinės bjaurotis. O tiesiai pasakius, už ką moka gydytojams, jis nepalengvins mirties, dauguma jau sustabarėję yra. Jiems tas pats .

Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų