Sovietmečio didybę verstų butais

Sovietmečio didybę verstų butais

Keliskart daugiau darbuotojų sovietmečiu turėjusi šilumos tiekėja „Panevėžio energija“ didžiavosi savuoju sveikatingumo kompleksu su pirtimi ir netgi baseinu Senamiesčio gatvėje.

Planas vaiduokliui

Dabar ano meto didybės telikę griaučiai, o prieš dešimtmetį užrakintame pastate miesto Savivaldybė nusiteikusi įrengti kelias dešimtis butų ukrainiečiams.

Savivaldybių paprašiusiai pateikti, kokios pagalbos joms reikia priimant karo pabėgėlius iš Ukrainos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai Panevėžys paskaičiavo 600 tūkst. eurų poreikį.

Jei Aukštaitijos sostinę pasiektų tokie pinigai, už juos būtų naujam gyvenimui prikeliamas šiuo metu bendrovei „Panevėžio energija“ priklausantis nenaudojamas trijų aukštų pastatas Senamiesčio gatvėje.

Dabartiniame tuščiame šilumininkės pastate kadaise virė gyvenimas: veikė chemijos laboratorija, buvo įrengti būstai įmonės svečiams ir netgi teliūškavo baseinas, kūrenosi pirtis ir garo mėgėjai kaitindavosi saunoje.

Dabar Savivaldybė nusiteikusi šiame pastate įrengti 1–2 kambarių maždaug 21 butą. Skaičiuojama, kad atnaujintuose būstuose būtų galima įkurdinti apie 40 gyventojų.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 27 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų