P. Židonio nuotr.

Sniegas – išbandymas ir Kalėdų eglei

Sniegas – išbandymas ir Kalėdų eglei

Panevėžio Kalėdų eglė jau spėjo šalyje pagarsėti kaip viena tų, kuri pildo norus. Tereikia įsilipti į šalia jos stovinčius ir šviečiančius batus – ir eglutė ims keisti spalvas: iš žalios virs raudona, violetine, net juoda.

Tačiau pirmadienio vakarą, dar tebedrebiant šlapiam sniegui, prie eglės susirinkę panevėžiečiai jokio jos išmanumo nepamatė. Lipk nelipęs į didžiuosius batus, trepsėk netrepsėjęs juose, o eglutė komandų vis tiek neklausė ir spalvų nekeitė.

Tą matydami, vieni panevėžiečiai ragino vaikus dar stipriau šokinėti ar net paspardyti batus, į juos lipo ir suaugusieji, kiti barėsi, kad tokie trepsiai gadina mechanizmus, ir baiminosi, kad eglutė visai užges. O užgesusi ji jau buvo šeštadienį, nors visos kitos Laisvės aikštės ir miesto centro dekoracijos švietė. Savivaldybės konkursą miestą papuošti Kalėdoms laimėjusios vilniečių įmonės „Lumidėja“ vadovo Karolio Balvočiaus teigimu, kitądien po įžiebimo eglei užgesus, teko vietoje vieno mechanizmo montuoti net tris elektroninio valdymo sistemas – mini kompiuterius.

Žinia, kad dabar eglė nebekeičia spalvų, K. Balvočiui buvo staigmena.

Visą straipsnį skaitykite gruodžio 1 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų