Skrydis į pakelės griovį baigėsi ligoninėje

Skrydis į pakelės griovį baigėsi ligoninėje

Savaitgalis paženklintas skaudžiais eismo įvykiais.

Ankstų šeštadienio  rytą, apie 06.01 val. pranešta, kad kelyje A-10, Pasvalio r., Pumpėnų mstl. ribose, 36-erių moteris, gyvenanti Suomijoje, vairavo lengvąjį automobilį „Škoda Superb“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė vairuojamojo automobilio, nuvažiavo nuo kelio  ir vertėsi.

Eismo įvykio metu nukentėjo vairuotojos vienuolikametė dukra. Respublikinės Panevėžio ligoninės skubios pagalbos priėmimo skyriuje jai nustatytas kairės rankos chirurginio žastikaulio kaklo lūžis. Suteikus pirmąją pagalbą, dukra išleista į namus gydytis ambulatoriškai. Eismo įvykio metu vairuotoja buvo blaivi.

Dar viena skaudi avarija įvyko šeštadienio vakarą, apie 22.00 val. Buvo pranešta, kad Panevėžio raj., kelyje Pakuodžiupiai – Bernatoniai ties Gasparėlių km. neblaivus vyras vairavo lengvąjį automobilį „Opel Sintra“, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo į pakelės griovį ir apvirto. Į Respublikinę Panevėžio ligoninę, skubios pagalbos skyrių nuvežtam vyriškiui nustatytas kaktos nubrozdinimas ir dvi žaizdos galvoje. Įtariamasis sulaikytas, jam nustatytas1,76 prom. girtumas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų