Skiepytis kvies trumposiomis žinutėmis

Skiepytis kvies trumposiomis žinutėmis

 Siekiant išvengti epidemiologinės COVID-19 ligos situacijos blogėjimo Lietuvoje, ketvirtadienį Sveikatos apsaugos ministerijos vardu 16 metų amžiaus ir vyresniems šalies gyventojams, nepaskiepytiems vakcina nuo COVID-19 ligos ir nepersirgusiems koronaviruso infekcija, kuri būtų patvirtinta PGR tyrimu, bus siunčiami vienkartinio pobūdžio SMS pranešimai, informuojant juos apie galimybes pasiskiepyti.

Pranešimai siunčiami į esveikatos sistemos (ESPBI IS) paciento paskyroje nurodytą mobiliojo ryšio numerį. Siunčiamų žinučių turinys, kaip pažymima SAM pranešime, skirsis pagal asmens priklausymą konkrečiai amžiaus grupei.

Patirtos siuntimo išlaidos bus kompensuotos iš valstybės biudžeto lėšų, skirtų COVID-19 ligos pandemijos padariniams šalinti.

Ministerija iš anksto atsiprašo, jei gautas SMS pranešimas kai kuriems gyventojams būtų nebeaktualus, t. y. jeigu pranešimą gavę asmenys jau yra pasiskiepiję ar persirgę COVID-19 liga.

Komentarai

  • Aš neatleidžiu,esu persirgus ir man to šlamšto nei nesiūlykit ,jei reikės pasiskiepysiu nuo pniaumokoko už savo lėšas nei nuo nežinia ko,…žmonės pradėkit mąstyt savo galva,o ne parsiduokit antivyriausybei,žmogaus sveikata nei vienai valdžiai nerūpėjo,o dideli pinigai visagaliai,bet ne visiems.ačiū

  • Jo ir aš gavau šita smapą iš išsigimėlių, dabar užblokavau, kad daugiau negalėtų siuntinėti savo nesąmonių

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų