P. Židonio nuotr.

Skęstantį senolį išgelbėjo pro šalį važiavę pareigūnai

Skęstantį senolį išgelbėjo pro šalį važiavę pareigūnai

Policijos pareigūnai ne veltui vadinami angelais sargais. Jei lemtingą akimirką atsitiktinai pro šalį nebūtų važiavęs pareigūnų ekipažas, tvenkinyje žuvis gelbėjusio ir įlūžusio senolio namiškiai galėjo ir nebesulaukti.

Kaip praneša Panevėžio policija, ketvirtadienį, šiek tiek po 10 val., Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos tarnybos areštinės ir konvojaus skyriaus vyriausiasis postinis Normantas Černiauskas, šiuo metu komandiruotas užtikrinti Lietuvos valstybės sienos saugumą, patruliavo kartu su Vilniaus pasienio rinktinės Puškų užkardos pasieniete. Pareigūnams važiuojant pro Čepukų kaimą, esantį Ignalinos rajone, į kelią prieš tarnybinį automobilį staiga išbėgo išsigandęs senyvo amžiaus vyras. Jis pareigūnams pranešė girdėjęs žmogaus aimanas, tik nežino, kam ir kokios pagalbos reikia.

Pareigūnai iššoko iš tarnybinio automobilio ir, išties išgirdę vyrišką pagalbos šauksmą, pasileido bėgti link tvenkinio. Tarnyboje išlavinta nuojauta neapgavo – tvenkinyje išvydo įlūžusį ir skęstantį vyrą. Nedvejodami N. Černiauskas ir pasienietė puolė traukti skęstančiojo.

Jau krante, po sėkmingos gelbėjimo operacijos, paaiškėjo, kad skendo 82-ejų senolis. Nelaimė nutiko, kai jis, norėdamas padėti po ledu deguonies negaunančioms žuvims, montavo burbuliatorių. Išgelbėtą geraširdį senolį medikai išsivežė į ligoninę apžiūrai.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų