G. Kartano nuotr.

Skelbiamas pakartotinis Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus konkursas

Skelbiamas pakartotinis Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus konkursas

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) skelbia pakartotinį konkursą Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovo pareigoms užimti. Pretendentai, norintys imtis lyderystės vadovaujant vienai didžiausių gydymo įstaigų Rytų Lietuvoje, kviečiami teikti prašymus iki gegužės 31 d. (imtinai).

,,Respublikinė Panevėžio ligoninė – didžiausia šiaurės Rytų Lietuvos gydymo įstaiga, kurioje veikia net penkios klinikos, o kolektyvą vienija daugiau nei 2000 narių. Regioninio sveikatos paslaugų traukos centro kartelė yra aukštai iškelta, tačiau tobulėjimui ribų nėra. Kviečiu kandidatus, kuriems artima sveikatos vadyba ir siekis gerinti sveikatos paslaugų prieinamumą, pretenduoti į vienos didžiausių šalyje gydymo įstaigos vadovo pareigas“, – teigia sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Pretenduoti į Panevėžio Respublikinės ligoninės direktoriaus pareigas kviečiami asmenys su lyderystės įgūdžiais ir taikantys pažangius organizacijų valdymo metodus, taip pat suvokiantys organizacijos kultūros reikšmę sėkmingai veiklai. Tikimasi kandidatų, gebančių formuoti viziją ir strategiją ilgalaikėms sveikatos sistemos reformoms.

Pretendentai turi turėti ne mažiau kaip ketverių metų vadovavimo darbo patirtį organizacijoms, padaliniams ar įmonėms. Taip pat turėti aukštojo mokslo kvalifikaciją,  įgytą baigus universitetines sveikatos mokslo, socialinių mokslų, teisės, verslo ir viešosios vadybos arba gyvybės mokslų studijų krypties magistrantūros programas, arba turint lygiavertę aukštąją mokslo kvalifikaciją.

Būsimajam vadovui numatomi veiklos prioritetai: skatinti į pacientus orientuotą požiūrį bei užtikrinti, kad pacientai gautų aukščiausio lygio sveikatos priežiūros paslaugas, diegti efektyvius procesus stiprinant duomenimis grįstą sprendimų priėmimą ir į rezultatus orientuotą valdymą, taip pat kurti saugią aplinką darbuotojams, kurioje skatinamas bendradarbiavimas, pasitikėjimas ir nuolatinis tobulėjimas bei įgyvendinti pažangius procesų skaitmenizavimo sprendimus sveikatos sistemoje.

Anksčiau skelbtas konkursas į RPL direktoriaus pareigas neįvyko po antrojo etapo kandidatams nesurinkus minimalaus konkursinio balo.

Komentarai

  • Esamas neįtiko? Ištempė iš milijoninių skolų, skyriai pasikeitę neatpažįstamai,poliklinika remontuojama,aparatūros pripirkta. Politika ir ne kitaip. Turbūt jau yra numatytas savos partijos žmogus.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų