Audrius Skačkauskas. „Sekundės“ nuotr.

Skambutis į polikliniką

Skambutis į polikliniką

Prieš rašydamas, noriu atsiprašyti gydytojų ir slaugytojų, kurios atsidavusios ir kultūringai atlieka savo darbą. Bet negaliu tylėti, nes, pasirodo, būna ir kitaip.

Prieš tris savaites bandžiau internetu užsiregistruoti pas šeimos gydytoją. Už mėnesio baigėsi vaistai, suskaičiavęs, kiek liko, supratau, kad laikas prašyti recepto. Užsiregistruoti internetu neleido. Skambinu į poliklinikos registratūra. Ilgokai palaukus, atsiliepia malonus balsas. Paaiškinu situaciją, išklausiusi registratorė sako:

– Jūsų gydytoja atostogauja, skambinkite likus kelioms dienoms iki vaistų pabaigos, tada užregistruosim pas kitą ir ji išrašys.

Ramiai pralaukęs tas tris savaites vėl skambinu į poliklinikos registratūrą:

– Norėčiau, kad insulino išrašytų ir tablečių nuo diabeto.

– Reikėjo prieš mėnesį užsiregistruoti, – šį kartą visai be nuotaikos atšauna registratorė.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 20 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Man reikejo užsiregistruati pas gyditoja,skubiai po tirymuPabandžiau prisiskambinti i poliklinika,automatas atsake kad visi užimti registratoriai ir perskambins.Kadangi ta pačia diena buvau poliklinikoje sakau pabandysiu išsimušti lapeli ir palauksiu.Sedžiu,laukiu matau kaip mergaite skambina tiem kas neprisiskambino.Suskambo mano telefonas.Atsiliepiau,sako.Skambina Jums iš poliklinikos.Sakau,matau aš jus.Jinai pakėlė galva,aš padejau ragelį ir priėjau prie langelio.Langelio nedarė,sako negirdžiu jūsu.Sakau jus man skambinot ka tik.Jinai sako viskas tel.rageli padejot aš niekuom padet negaliu.Jegu nebeturejau vel išnaujo muštis lapeli ir laukti,nes ir taip blogai jaučiausi.Išejau iš poliklinikos verkdama.

  • Juokingiausia,kai mūsų poliklinikoje (Šeškinės) turėjai laukt talonėlių pas odontologus, o kai pagaliau gaudavai, dar palaukęs apie porą mėn pas gydytoją,sužinai įdomų faktą, kad vizitas profilaktiniam patikrinimui, nes mes visi einam į mokyklas, mums reikalingos pažymos, o ir aplamai, mes nežinom, kad yra ėduonis.Mums reikia, kad mus informuotų ir patikslintų-artimiausiu metu, talonų nėra.Skambinkite.

  • Prancūzai daktarai meta chalatus i didźiulę krùvą protestuodami, o Panevežio poliklinikoj laimingi, kad veltui gauna nemenką atlygì už mediko priesaikos nevykdymą iš mùsù mokesčiù…GYVENIMËLIS…

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų