T. Markelevičiaus nuotr.

Šiurpi avarija pareikalavo trijų gyvybių

Šiurpi avarija pareikalavo trijų gyvybių

Kraupi avarija Pasvalio rajone, kelyje „Via Baltica“ kainavo trijų žmonių gyvybes.

Visos Pasvalio rajono specialiosios tarnybos buvo sukeltos ant kojų, antradienio pavakare, apie 17.10 val., gavus pranešimą apie avariją kelyje Panevėžys–Saločiai–Ryga.
Į nelaimės vietą atskubėję ugniagesiai gelbėtojai suknežintuose automobiliuose rado du prispaustus žmones. Juos išvadavus iš metalo gniaužtų, medikai niekuo padėti nebegalėjo – abiem konstatuota mirtis. O trečiadienio rytą paaiškėjo, kad šiurpios avarijos aukų skaičius dar išaugo – ligoninėje mirė ir trečiasis į ją patekęs žmogus, kaip įtariama, avarijos kaltininkas.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, Pasvalio rajone,
kelio Panevėžys–Pasvalys–Ryga 58-ame kilometre, Saločių seniūnijai priklausančiame Buiviškių kaime, 42-ejų vyro vairuojamas automobilis „Audi 80“ išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su priešais atvažiuojančiu „Toyota Corolla Verso“. Jį vairavo taip pat 42-ejų vyras. Į „Toyotos“ galą dar trenkėsi šiai iš paskos važiavęs automobilis „VW Passat“, vairuojamas 44-erių vyro.
Į nelaimės vietą išsiųstos Pasvalio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos, informacija apie įvykį perduota Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stočiai ir Panevėžio apskrities policijai.
Gelbėtojų iš nuolaužų išlaisvintu automobiliu „Toyota Corolla Verso“ važiavusių keleivių 48-erių vyro ir 54-erių moters gyvybės užgeso vietoje. „Audi 80“ vairuotojas išvežtas į ligoninę, bet ir jo išgelbėti medikams nepavyko – nuo patirtų sužalojimų vyras mirė kitos dienos rytą.
Per avariją taip pat nukentėjo automobilio „Toyota Corolla Verso“ vairuotojas ir automobiliu „VW Passat“ važiavusios dvi moterys. Jos po apžiūros ligoninėje išleistos į namus.
Tragiško eismo įvykio aplinkybių tyrimas tęsiamas.
T. Markelevičiaus nuotr.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų