P. Židonio nuotr.

Sirgalių armiją vienijantis „X Sector“: fanų vienybė įkvepia

Sirgalių armiją vienijantis „X Sector“: fanų vienybė įkvepia

Kartu su ryškiai spindinčia bronza pažymėtu Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mažuoju finalu, sezoną baigė ne tik „7bet-Lietkabelis“ krepšininkai, bet ir visą kariauną Panevėžio krepšinio aistruolių vienijanti fanų asociacija „X Sector“.

Šį sezoną sparčiai augusi asociacija „X Sector“ ne tik ištikimai skandavo „Lietkabelio“ klubo vardą išvykose ir namų tvirtovėje, bet ir spėjo pasižymėti gerais darbais.
Jų iniciatyva Panevėžio daugiabučių krepšinio aikštelėse atnaujinamos sovietmetį menančios krepšinio lentos, aplankyti gyvūnų globos namai ir įteiktos dovanos beglobiams, Panevėžio muzikos mokyklai padovanotas pianinas, sudalyvauta nacionaliniame miškasodyje, kartu su Panevėžio „Lietaus vaikais“ prasmingai paminėta Autizmo supratimo diena, savanoriauta „Maisto banke“.
Dar vienas „xsectoriečių“ vienybės rezultatas – sunkiai besiverčiančiai daugiavaikei šeimai iš surinktos paramos nupirkti baldai – lova ir spinta, kurių jiems labai reikėjo.
Krepšinį mylinčiai šeimai krepšinio aistruoliai įteikė ir ypatingą dovaną – krepšinio klubo „7bet- Lietkabelis“ kamuolį su visais komandos žaidėjų parašais.

Anot krepšinio gerbėjų bendruomenės „X Sector“ vadovo Aurimo Urbono, kelionė nuo pat asociacijos įkūrimo pernai iki bronzinio vakar vakaro buvo labai ilga, banguota, bet visomis prasmėmis turtinga.
„Sezonas tikrai nebuvo kaip iš natų. Bet viską vainikavo bronza. Labai noriu atsiprašyti už bet kokią abejonę širdyje. Jei laimėjome šį sezoną – mūsų klubas nenugalimas. Kitame sezone jokios abejonės tikrai nebus“, – kalbėjo „Lietkabelio“ fanų vedlys.
A. Urbonas dėkojo visiems „xsectoriečiams“, kurie leido jam pasijusti tarsi šeimos dalimi. Anot jo, fanų vienybė įkvepia veikti ir nesustoti augti.
„Ačiū už visas išvykas, už atrastus bendraminčius ir draugus. Už visas pažintis – geras, labai geras ir nuostabias. Jūs nuostabūs! Ačiū už visas akimirkas ir iki susitikimo rugsėjį“, – sakė A. Urbonas.
Jam antrino ir asociacijos „X Sector“ valdybos narys Vaidas Aidukas. Jo teigimu, vakar vakaras dar kartą parodė, kokie „xsectoriečiai“ yra vieningi ir stiprūs.
„Noriu padėkoti už tai, kad esate kartu. Už tai, kad kažkas sutikęs apkabina, paspaudžia ranką. Už tai, kad paklausia, kaip sekasi ir kaip laikausi. Už tai, kad išklauso ir supranta, palaiko ir duoda vienokių ar kitokių pamokų. Už kiekvieną akimirką, praleistą drauge. Už tai kad būname arenoje, už tai, kad kartu pildome 104 sektorių. Už visas Lietuvos krepšinio arenas, už kiekvieną išvykos kelionę. Už tai, kad kartu esame „X Sector“ fanai“, – dėkojo V. Aidukas.

Antradienio vakarą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtąsias mažojo finalo rungtynes Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ namuose įveikęs Vilniaus „Wolves Twinsbet“ iškovojo bronzą. Susitikimą aistringai sirgalių palaikyti panevėžiečiai laimėjo rezultatu 98:87 (23:30, 25:51, 24:15, 26:21).
Įveikę vilniečius panevėžiečiai mažojo finalo seriją laimėjo 3:1 ir antrą sezoną iš eilės iškovojo LKL čempionato bronzos medalius.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų