Signalizacija ir vaizdo stebėjimo įranga – privačių namų saugos garantija

Signalizacija ir vaizdo stebėjimo įranga – privačių namų saugos garantija

Deja, kiekvienais metais Lietuvoje užregistruojama iki dešimtis tūkstančių įsibrovimų į namus. Ne tik nuosavus, tačiau ir butus. Skaičiai tikrai gąsdina, tad daugelis žmonių supranta, kad su patikima apsaugos sistema – gyvenimas bus kur kas ramesnis.

Jeigu norite išvengti bet kokios vagystės rizikos, kurios metu ne tik pasiimami daiktai, tačiau taip pat ir kyla grėsmė žmogaus sveikatai – reikalinga patikima įranga ir gera komanda, kuri leis dėl nieko nesukti galvos. Fizinė apsaugos komanda – patikimas pasirinkimas, tačiau greta jo reikia nepamiršti ir kamerų bei signalizacijų.

Dažniausiai saugos sistemas sudaro tos pačios dalys, kurios gali jautriau arba ne taip jautriai reaguoti į bet kokius galimus dirgiklius patalpoje:

  1. Judesio daviklis.
  2. Stiklo dūžio daviklis.
  3. Smūgio daviklis.
  4. Magnetinis kontaktas.
  5. Dūmų detektorius.
  6. Ir t.t.

Sistemos kinta. Ne tik savo sudėtimi, tačiau ir funkcionalumu. Visada labiausiai apsimoka rinktis tokias, kurios yra inovatyvesnės, kadangi jos dažniausiai ne tik jautresnės, tad greičiau fiksuoja bet kokius pažeidimus, tačiau ir sujungtos su fizine apsauga, kurią vis dažniau renkasi ne tik verslai, tačiau ir privatūs asmenys.

Signalizacijos taip pat detaliau klasifikuojamos į du tipus:

  1. Laidinės apsaugos.
  2. Belaidės apsaugos.

Žinoma, šiuo metu labiausiai vertinamas antrasis variantas, kadangi jo galimybės ne tik kur kas didesnės, tačiau ir patogiau montuoti, kadangi nereikia derintis prie elektros šaltinio. Juolab, daugelis žmonių pergyvena, kad elektros laidų vedžiojimo metu galima sugadinti patalpų fasadą. Nereikia dėl to baimintis, kadangi belaidės – visiškai nereikalauja jokių ypatingų išvedžiojimų, o pritvirtinus jas sunkiai matomoje vietoje – patalpos estetika nebus išdarkyta.

Tai, kad įprasta signalizacijos sistema tarnauja namams – sutinka daugelis. Tačiau ne visi yra tikri, ar nuosavam būstui tikrai reikia kamerų. Specialistai atsako paprastai. Jeigu norite, kad Jūsų būstas būtų saugomas maksimaliai – kameros yra puikus pagalbininkas, kadangi jis leidžia matyti vaizdą net ir tada, kai esate toli nuo savo namų. Tiesa, jos tinka ne tik lauko erdvei, tačiau ir patalpoms filmuoti, tik priklausomai nuo montavimo vietos reikia rinktis ir atitinkamą įrangą, kuri užtikrins, kad jos funkcionalumas patenkins žmogaus poreikius gyventi saugiai.

Renkantis bet kokias sistemas visada geriausia yra tartis su specialistais. Jie sukonkretins paieškas, sutrumpins jas ir leis būti ramiu, kad nuo šiol gyvenimas bus itin saugus.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų