V. Bulaičio nuotr.

Atidarytas „Žemynos“ progimnazijos stadionas

Atidarytas „Žemynos“ progimnazijos stadionas

Panevėžyje atidarytas modernus „Žemynos“ progimnazijos stadionas.

Naujajame stadione bus galima rengti aukščiausio rango varžybas. Jo tribūnoje telpa 500 žiūrovų, sutvarkyti persirengimo kambariai, puikios sąlygos televizijos transliacijoms, įrengtas šiuolaikinis apšvietimas, paklota dirbtinė vokiška danga. Greitai šiame stadione bus sumontuota šiuolaikinė didelė švieslentė. Stadione, kurio matmenys atitiks tarptautinius reikalavimus, galės rungtyniauti įvairių komandų futbolininkai. Per pamokas stadionu naudosis „Žemynos“ progimnazijos moksleiviai, o po jų – ir kiti klubai bei komandos. Vieta stadionui parinkta labai gera, nes progimnazijoje jau daug metų veikia baseinas, yra erdvi sporto salė. Be to, šis objektas geriau reprezentuos Panevėžio miestą, nes pro naująjį stadioną į Panevėžį įvažiuos žmonės, vykstantys iš Vilniaus ir Kauno.

Į „Žemynos“ progimnazijos stadiono atidarymą atvyko Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius bei generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas, Panevėžio  meras Rytis Račkauskas, Seimo narys Povilas Urbšys, Panevėžio apskrities futbolo federacijos prezidentas Darius Butkus, miesto Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis,  dalyvavo „Žemynos“ progimnazijos direktorius Romualdas Grilauskas, daugybė kitų garbių svečių.

Susirinkusiuosius į šventę linksmino pučiamųjų orkestras „Panevėžio garsas“.

Panevėžio miesto meras R. Račkauskas  pasidžiaugė, kad mieste bus aukšto lygio stadionas. Padėkojo LFF prezidentui T. Danilevičiui už pagalbą Panevėžio futbolui, už kokybišką darbą kuriant stadioną – rangovams,  „Žemynos“ progimnazijai, kurios teritorijoje įsikūrė naujasis stadionas. Meras padėkojo ir sirgaliams už ištikimybę bei palinkėjo puikių pergalių. T. Danilevičius pasidžiaugė, kad LFF daug metų sklandžiai bendradarbiauja su Panevėžio apskrities futbolo federacija ir miesto valdžia.

Po iškilmingų kalbų, aidint garsiems susirinkusiųjų plojimams, buvo perkirpta stadiono atidarymo juostelė.

Galerija

 

Komentarai

  • Sakykite kodel gi vienos mokyklos turi visko ir net su pertekliumi o kitose elementaraus net nera? nuo ko priklauso?

  • Žemynos atveju tai futbolo stadionas prie kitų mokyklų netelpa pagal plotą, o ateityje turėtų atsirasti ir sporto klasės , tad sukoncentravus į vieną mokyklą lengviau bus tai padaryti.

  • Na ir šlykštu. Miesto valdžia priskiria nuopelnus tik sau. Kodėl nepaminėti rangovu Panevėžio ryšių statybos, juk meras kuris laiko irgi ten pats dirbo.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų