Šeštadienis apskrityje: terorizavo, grasino, smurtavo

Šeštadienis apskrityje: terorizavo, grasino, smurtavo

Naktinėjimas neblaiviam panevėžiečiui baigėsi ligoninėje su sulaužyta nosimi. Tačiau pareigūnų pagalbos vakar reikėjo smurtautojų aukoms visoje apskrityje.

Kaip nukentėjusysis pats papasakojo policijai, šeštadienį apie 3 val. jį Panevėžyje, Smėlynės gatvėje prie alaus baro sumušė keturi ar penki nepažįstami asmenys.

Ligoninėje jam nustatytas nosies kaulų lūžimas. Vyras buvo neblaivus – girtumas 2,80 promilės.

Šeštadienį 14 val., Biržų rajone Pagervės kaime buitinio konflikto metu blaivi 1994 metais gimusi moteris smurtavo prieš savo devyneriais metais jaunesnį brolį.

Maždaug tuo pat metu 56-erių panevėžietė pranešė savo pačios buto koridoriuje sulaukusi neblaivaus (2,58 promilės girtumas) sutuoktinio grasinimų.

Apie 15.30 val. jau Subačiuje, namo kieme vietos gyventoja smurtavo prieš savo 15-metę dukrą. 1980 metais gimusi moteris buvo neblaivi (2, 94 promilės girtumas).

Kiek daugiau nei po valandos pareigūnai Subačiuje sulaukė dar vieno iškvietimo. Pranešta, kad taip pat gyvenamojo namo kieme išgertuvių metu 1995 metais gimęs subatėnas, būdamas neblaivus (2,47 promilės), smurtavo prieš neblaivų (2,25 promilės girtumas) porą metų jaunesnį pažįstamą iš Palėvenėlės. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje pastarajam nustatyta kirstinė žaizda, krūtinės ląstos sumušimas. Nukentėjusysis išleistas į namus.

Šeštadienio vakare, apie 21.15 val. kupiškėnas, gimęs 1967 metais, pranešė policijai nukentėjęs nuo prieš jį smurtavusio neblaivaus (2,38 promilės) beveik ketvirčiu amžiaus jaunesnio kaimyno.

21.30 val. 20-metė Rokiškio rajono gyventoja kreipėsi į policiją dėl namuose smurtavusio neblaivaus (girtumas 2.73 promilės) metais vyresnio sugyventinio.

Grasinimų iš neblaivaus (1,68 promilės) bendraamžio teigė dar penktadienio vakarą sulaukęs ir 1996 metais gimęs Rokiškio rajono Obelių gyventojas.

Visi įtariamieji sulaikyti.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų