Nemuno g. vyras, vairuodamas automobilį „Audi A6“, nepasirinkęs saugaus greičio ir nesuvaldęs automobilio, trenkėsi į tvorą. P.Kuncės nuotr.

Šeštadienį keliuose siautėjo neblaivūs vairuotojai

Šeštadienį keliuose siautėjo neblaivūs vairuotojai

Šeštadienis buvo bene karščiausia šių metų diena, tačiau nemaža dalis panevėžiečių nuo karščio vadavosi ne vandeniu, o velnio lašais. Tad policijos pareigūnai vos spėjo į areštinę vežti girtus vairuotojus.

Pirmoji neblaivios vairuotojos sukelta avarija įvyko maždaug apie 14.42 val. Vilniaus g. 50-metė moteris, vairuodama automobilį  Citroen C5“, neįvertino savo galimybių, prarado budrumą ir sukėlė techninį eismo įvykį. Netrukus paaiškėjo ir kodėl – panevėžietei nustatytas 1,96 prom. girtumas. Tad išsiblaivyti dailiosios lyties atstovei teko vykti į areštinę.  

Dar viena avarija įvyko apie pusę devynių vakaro Nemuno g. 27-erių vyras, vairuodamas automobilį „Audi A6“, nepasirinkęs saugaus greičio ir nesuvaldęs automobilio, trenkėsi į tvorą. Liudininkų teigimu, automobilis dideliu greičiu važiavo link Klaipėdos gatvės, tačiau netoli žvejų parduotuvės automobilį sumėtė ir šis, išlėkęs į priešingą eismo juostą, trenkėsi į dažų parduotuvės tvorą.

Laimė, tuo metu nebuvo pėsčiųjų, mat nuo avarijos vietos iki autobusų stotelės – vos keli žingsniai. Atvykę policijos pareigūnai vairuotoją sulaikė, paaiškėjo, kad jis vos gali pastovėti ant kojų – alkoholio matuoklis parodė 2,44 prom. girtumą.

Dar vienas neblaivus vairuotojas buvo sulaikytas šeštadienį apie  20.40 val. Vilniaus g. 53-ejų panevėžietis mieste automobiliu „Renault Espace“ važinėjosi taip pat smarkiai apsvaigęs. Jam nustatytas 2,44 prom. girtumas. Vyras uždarytas į areštinę, jam gresia baudžiamoji byla.

Girtų vairuotojų, kurie ant kojų negali pastovėti, bet vairuoti jaučiasi drąsūs, netrūko ir Panevėžio apskrityje. Apie pusę vienuoliktos vakaro Pasvalio r., kelio Pakruojis–Klovainiai–Deglėnai–Valmoniai 20 km., Valmonių k. ribose, 28-erių vyras, šiuo metu gyvenantis Didžiojoje Britanijoje, vairavo automobilį BMW 320D. Patikrinus jo blaivumą, paaiškėjo, kad jis kelia pavojų ne tik sau, bet ir aplinkiniams – vyrui nustatytas 2,51 prom. girtumas, tad kelionę teko baigti areštinėje.

O Rokiškio rajone neblaivus vairuotojas automobilį įvairavo į griovį. Maždaug apie šeštą valandą vakaro Rokiškio r., Juodupės sen., Aleknų k., Čeičių g., automobilis „VW Passat“, kurį vairavo 57-erių Rokiškio rajono gyventojas, nuvažiavo į griovį. Kaip paaiškėjo, vairuotojas net neturėjo teisės vairuoti – jam ši teisė buvo atimta jau anksčiau. Įtariamasis sulaikytas, jam nustatytas 2,44 prom. girtumas.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų