Seserys išdrįso hobį paversti verslu

Seserys išdrįso hobį paversti verslu

Dvi panevėžietės seserys Deimantė ir Eglė visada norėjo sukurti ką nors išskirtinio. Nuo mažens Deimantė lankė dailės mokyklą, kurioje greitai atsiskleidė jos talentas, netrukus buvo rengiamos jos paveikslų ekspozicijos. Tuo tarpu Eglė visada domėjosi mada, keliavo po pasaulį, ieškojo įkvėpimo ir naujų idėjų. Vieną dieną sesių hobiai susijungė ir įgavo prasmę. „Manau, tai išaugs į kažką didelį“, – apie prekinio ženklo „DE touch“ vystymo perspektyvą pasakojo Deimantė Korsakaitė.

Vos prieš keletą mėnesių merginos ėmėsi kurti bendrą verslą. Paklausus Deimantės, nuo ko viskas prasidėjo, ji atvirauja: „Ši mintis kilo mano sesei Eglei. Ji daug keliauja. Būdama Kanuose ji užėjo į vieną krautuvėlę, kurioje prekiauja džinsiniais pieštais švarkais. Jai visai patiko ši idėja. Susisiekė su manimi, sako, juk esi baigusi dailės mokyklą, kodėl mums nepabandžius. Nusipirkome kelis džinsinius švarkus ir pradėjome piešti. Prekinis ženklas atsirado iš pirmų mūsų vardų raidžių DE, anglų kalbos žodis „touch“ reiškia prisilietimą, o mes kaip ir prisiliečiame prie drabužio, kad jį paįvairintume.“

Merginos tiki tuo, ką daro, ir mano, kad hobis piešti ant įvairių daiktų bėgant laikui taps perspektyviu verslu, o ateityje jos ne tik dekoruos, bet ir pačios kurs vienetinius, išskirtinius drabužius. Įgyvendindamos savo svajones seserys intensyviai dirba, o šiuo metu ypač daug dėmesio skiria reklamai, kūrybos procesui.

Viena iš „DE touch“ įkūrėjų, Deimantė, kaip ir dar kiti 22 panevėžiečiai, dalyvavo VšĮ Panevėžio verslo konsultacinio centro (PVKC) vykdomo projekto „HOBIS VERSLUI“ mokymuose, kūrybinėse praktinėse dirbtuvėse, konsultavosi verslo pradžios klausimais. Iki projekto mergina nedirbo, buvo vaiko priežiūros atostogose, todėl turėjo daugiau laiko pagalvoti apie savo verslo kūrimą. „Šis projektas man suteikė labai daug svarbių žinių pradedant savo veiklą. Ypač daug informacijos susirinkau apie reklamą internetinėje platformoje. Išmokau, kaip gražiai pateikti savo gaminius ir kartu kaip juos nufotografuoti, kad nereikėtų samdyti fotografo. Taip pat gavau labai didelį paskatinimą iš kartu mokymus lankančių žmonių, dėstytojų ir kolektyvo, dirbančio PVKC”, – prisimena ji.

Projekto vykdytojai džiaugiasi projekto rezultatais ir pasiteisinusiu nestandartiniu mokymų formatu. PVKC projektu siekė gerinti darbingų, ekonomiškai neaktyvių Panevėžio miesto gyventojų padėtį darbo rinkoje, sudarant palankias sąlygas verslo pradžiai. Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų bendrai finansuojamame projekteKūrybingų ir darbingų ekonomiškai neaktyvių Panevėžio miesto gyventojų verslumo skatinimas“ („HOBIS VERSLUI“) dalyvavo 23 kūrybingi, darbštūs panevėžiečiai, kurie, kaip ir šioje sėkmės istorijoje minėta herojė Deimantė, savo hobius tikisi paversti verslu.

Komentarai

  • Žiauriai afigieni darbai! Taip ir toliau!

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų