Panevėžio Senvagė. „Poolservice.LT“ nuotr.

Senvagėje kyla unikalusis fontanas

Senvagėje kyla unikalusis fontanas

Gražėjanti Senvagė Panevėžio centre jau matuojasi ir naują fontaną.

Ginkluoti sunkiasvore technika bei valtimis šio projekto rangovai iš Vilniaus pradėjo pirmuosius montavimo darbus ant vandens.

„Kurdami šį vandens projektą, ypatingą dėmesį skyrėme vaizdo projekcijų galimybėms ir kokybei. Iš vandens srovių suformuotoje įspūdingo dydžio sienoje rodomi vaizdai pritrauks ne tik vietinių žvilgsnius, bet ir į Panevėžį pakvies lankytojus iš kitų Lietuvos kampelių bei užsienio“, – neabejoja fontano rangos konkursą laimėjusios vilniečių įmonės „Poolservice.LT“ direktorius Mantvydas Šakalys.

Jo teigimu, darbai Senvagėje vyksta, kaip buvo suplanuota. Konstrukcijas ant vandens kelia kranas, o jas į vietas stato valtimi priplaukę darbininkai.

Ne vieną fontaną Lietuvoje jau pastatę vilniečiai tvirtina, kad kažko neįveikiamo šiame projekte jiems neturėtų nutikti. Sunkiausia, pasak M. Šakalio, bus paleidus naują fontaną įtikti kiekvieno žiūrovo lūkesčiams.

Visą straipsnį skaitykite liepos 1 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

  • Deja jau viena turime, tikrai kaip ir žadėta bus iškirtinis, taip tik blogaja prasme. Idomu per kiek laiko yra kuriami šedevrai, du metai per mažai, juk mūsų kultūros genijai tik tiek laiko masto o kelias dienas dirba , taigi gausis antras vilniaus vamzdis

    • Atsakyti
  • Labai laukiam ir džiaugiamės!

    • Atsakyti
  • Vienam komentatoriui reikėtu gerai išsipagiriuoti ir neberašyti nesamoniu apie kažkoki Vilniaus vamzdi. Lygina mat jis vamzdi su fontanu, galva komentatoriau persišviesk! Kitai komentatorei pritariu, lankomiausia ne tik panevėžiečiu, bet ir atvykstančiu svečiu vieta bus . Super!

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų