G. Kartano nuotr.

Senjoras apsilankė „Lietkabelio“ treniruotėje (fotogalerija)

Senjoras apsilankė „Lietkabelio“ treniruotėje (fotogalerija)

Vakar „Lietkabelio“ krepšininkų treniruotėje apsilankė visiems panevėžiečiams puikiai pažįstamas sporto veikėjas Marijonas Gečas.

Praeityje buvęs krepšininkas, įvairių sporto šakų varžybų iniciatorius ir aktyvus organizatorius, sporto varžybų teisėjas, komentatorius ir žurnalistas prieš penktąsias LKL finalo serijos rungtynes į reprezentacinės miesto komandos treniruotę atvyko ne šiaip sau.

85-erių metų M. Gečas „Lietkabelio“ vyriausiajam treneriui Nenadui Čanakui įteikė rožių puokštę, o komandos vidurio puolėjui Džordže Gagičiui – atminimo statulėlę.

„Šiame sezone visa „Lietkabelio“ komanda nusipelno kuo didžiausios pagarbos. Mano nuomone, N. Čanakas yra šiuo metu geriausias LKL treneris, o Dž. Gagičius – geriausias vidurio puolėjas. Man pačiam jaunystėje teko rungtyniauti toje pozicijoje, todėl labai smagu, kad vidurio puolėjas yra vienas iš „Lietkabelio“ lyderių“ – „Sekundei“ sakė M. Gečas.

Į treniruotę senjoras atvyko pasipuošęs Lietuvos rinktinės apranga. Prieš beveik tris dešimtmečius M. Gečas atstovavo Lietuvos veteranų rinktinei pasaulio čempionate ir išsaugojo tą aprangą bei specialų prizą, kuriuo jis tuomet buvo apdovanotas.

Atsisveikindamas su krepšininkais M. Gečas jiems palinkėjo sėkmės penktose finalo serijos rungtynėse su „Ryto“ krepšininkais bei pats atliko tikslų simbolinį metimą į krepšį.

„Lietkabelio“ krepšinio klubo direktorius Martynas Purlys padėkojo senjorui už gražius žodžius ir apsilankymą treniruotėje, o krepšininkai M. Gečą išlydėjo plojimais.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų