Organizatorių nuotr.

Sekmadienį „Cido“ areną drebins virš 100 prekės ženklų

Sekmadienį „Cido“ areną drebins virš 100 prekės ženklų

Šį sekmadienį į Panevėžį atvyksta didžiausia nemokama mados ir grožio mugė ,,Design for life“. Nuo 10 iki 18 val. ,,Cido arenoje’’ bus galima įsigyti drabužių, aksesuarų, kosmetikos, vaikiškų prekių ir įvairiausių kitokių madingų pirkinių. Nemokama mugė taps puikia rudens pramoga ir pakvies dieną praleisti iš anksto pasiruošiant šaltajam sezonui. Pirmųjų lankytojų čia lauks dovanos, bus atliekamos ir kai kurios nemokamos procedūros.

Daugiausia gamintojų sutraukianti mugė

Jau šį sekmadienį vyksiantis renginys po vienu stogu kvies susitikti net su daugiau kaip 100 gamintojų. Tai yra didžiausia mieste rengiama mugė, joje įvairių prekių rasti galės visų amžiaus grupių atstovai – nuo vaikų iki senjorų. Mugėje nestigs drabužių – megztinių, suknelių ar kelnių. Unikalių, išskirtinių ir niekur nematytų papuošalų pateiks aksesuarų gamintojai. Kūrėjai vaikams pristatys kostiumėlius iš draugiškų kūnui audinių ir net tokią avalynę. „Cido“ arenoje lauks ir kūno priežiūros priemonės, kosmetika, įvairūs kremai. Negana to, namų jaukumui sukurti bus galima įsigyti įvairių žvakių, kvapiklių bei dekoracijų.

Kokybė už prieinamą kainą

Galimybę vienoje vietoje rasti gausybę prekių– nuo drabužių iki kūno priežiūros priemonių – dovanosianti mugė pasižymi kainų lankstumu ir prieinamumu kiekvienam lankytojui. ,,Mados ir grožio mugė sujungs ir didelius, ir mažesnius gamintojus, kurie gamina savo rankomis, todėl tai suteikia galimybę atrasti kokybiškų daiktų už prieinamą kainą, o dar su gamintoju ir pasiderėti’’, – pasakoja renginio organizatoriai. Mugė – tiesioginis kontaktas su gamintoju, todėl ne tik rasite prieinamas kainas, bet ir turėsite progą pasikonsultuoti ir užduoti Jums rūpimus klausimus.

Kvies pasimėgauti nemokamomis procedūromis

Sekmadienį atvykusiuosius į ,,Cido areną“ pasitiks ir nemokamos paslaugos – procedūros mugėje.

Bus nemokamai atliekama korneometrijos procedūra (nustatoma veido odos drėgmė epidermio raginiame odos sluoksnyje) ir teikiamos konsultacijos.

Renginio metu išgirsite profesionalios kosmetologės, turinčios neįkainojamą patirtį apie teisingą odos priežiūrą, patarimų. Turėsite galimybę individualiai pasikonsultuoti su kosmetologe, taip pat išgirsite daugybę odos priežiūros rekomendacijų. Bus atliekamas ir kūno sudėties tyrimas japonišku ‚,Tanita“ analizatoriumi: nustatomas kūno riebalų kiekis procentais, raumenų masė, kūno sudėjimo tipas, mineralinė kaulų masė ir t. t. Tad renginyje bus galima maloniai ir turiningai praleisti laiką.

Lankytojams – dovanos

Į nemokamą renginį Panevėžio miesto gyventojai bei svečiai kviečiami atvykti drauge su visa šeima. Vienos dienos renginys savo lankytojus šį sekmadienį, lapkričio 4 dieną, nuo 10 iki 18 valandos pasitiks itin maloniai. Jų lauks nemokami žurnalai. Daugiau informacijos festivus.lt

Visos renginio detalės:

Komentarai

  • ..o cia ne ta pati senienu muge,kur vyko Gariunuose???

    • Ta pati. Gariūnuose nieks nepirko tai čia atvežė.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų