M. GARUCKO nuotr.

Savaitgalio orai: lepins šiluma, bet burnos griaustinis

Savaitgalio orai: lepins šiluma, bet burnos griaustinis

Po debesuotos ir šiltos nakties, dieną dangus vis labiau giedrės, o bene daugiausia saulės bus mūsų krašte.

Likusioje šalies dalyje dangų debesys temdys dažniau, daugiausia jų bus pietvakarinėje Lietuvos dalyje. Čia ir lietūs bus intensyviausi, daug kur su perkūnija, per kurią galimi vėjo gūsiai iki 15–17 m/s.

Ties vidurio Lietuva vyraus trumpo ir mažesnio intensyvumo lietūs, o Šiaurės rytinėje Lietuvos pusėje lietaus tikimybė išliks mažiausia. Vėjas pūs iš pietryčių, 8–13 m/s greičiu.

Oras šils nevienodai. Šilčiausia bus Aukštaitijoje, Panevėžio ir Utenos apskrityse, kur termometro stulpeliai kils iki 24–26 laipsnių. Panevėžyje nuo ryto „baręsis“ griaustinis lietumi nebaus. Išsigiedrijus, oro temperatūra, žadama, šoks iki 25 laipsnių ir net vakare termometrai rodys apie 21 laipsnį šilumos.

Kitur, kur lankysis lietūs, šils mažiau, iki 22–24, o vidurio Lietuvoje ties Kaunu ir Raseiniais bus apie 21–23 laipsnius šilumos.

Sekmadienio naktį vėl apniuks, debesų bus ir rytą, tik jau mažiau. Daug kur galimi trumpi lietūs, vietomis su perkūnija, tačiau daugiausia pietvakarinėje šalies dalyje – Panevėžyje kritulių nenumatoma.

Diena turėtų būti saulėta ir dar laipsniu šiltesnė – apie 26 laipsnius. Vėjas išliks pietryčių krypties, vidutinio stiprumo.

Kitą savaitę, panašu, irgi pasitiksime vasariška šiluma bei saule.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų