Sankryžoje – merginų muštynės

Sankryžoje – merginų muštynės

Panevėžio gatvėse reikia saugotis ne tik automobilių, bet ir praeivių. Pirmadienį vienoje iš sankryžų vyko merginų muštynės, kurios be sužalojimų neapsėjo.

Į policijos pareigūnus kreipėsi 22-ejų panevėžietė, kuri J. Janonio ir Pramonės gatvių sankryžoje sulaukė smūgių iš nepažįstamos merginos. Įžūli užpuolikė jėgos nepagailėjo, todėl nukentėjusiajai prireikė medikų pagalbos. Merginai ligoninėje po apžiūros nustatytas nosies kaulo lūžimas. Panevėžietė paleista gydytis namuose.

Naktį iš pirmadienio į antradienį kumščiais švaistėsi Kupiškio rajono gyventojas. Nenustatytas asmuo išdaužė trijų butų langus bei sutrikdė visuomeninę rimtį ir tvarką.

Šeimyninių konfliktų iniciatoriumi ir toliau išlieka alkoholis. Pasvalyje velnio lašų padauginę broliai santykius aiškinosi aštrių daiktų pagalba. Išgertuvių metu 50-metis vyras pakėlė ranką prieš  brolį, kuriam prireikė medikų pagalbos. Po apžiūros, susiuvus durtines žaizdas, jis buvo išleistas gydytis namuose.

Smurtautojas į alkotesterį įpūtė 2 promiles, jis buvo sulaikytas. 53-ejų nukentėjusiojo kraujyje alkoholio aptikta ne ką mažiau – 2,45 promilės.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų