Organizatorių nuotr.

Šalies sostinėje – antra vieta

Šalies sostinėje vyko antrasis „Jeep MTB dviračių maratonų taurės 2019“ etapas. Vilniuje vykusiose varžybose dalyvavo daugiau nei 1200 dviratininkų, iš jų – 80 Panevėžio klubo „Dviračiai“ atstovų.

Panevėžio klubo „Dviračiai“ nariai sėkmingai pasirodė individualiose grupėse.

Pirmąją vietą mėgėjų grupėje, kur varžėsi 500 dviratininkų, iškovojo Augustas Marcinkevičius. Sėkmė šypsojosi ir klubo mažiesiems. Pusiausvyros dviratukų įskaitoje nugalėtoju tapo jauniausias klubo narys Oskaras Glebavičius. Berniukų iki 6 metų grupėje pirmąją vietą užėmė Eigirdas Vadapalas. Mergaičių iki 10 metų grupėje antra liko Elžbieta Seliavaitė.

„Maxi“ įskaitoje panevėžiečiai šiame etape surinko 2176 taškus ir užėmė antrąją vietą. Pirmajame „Jeep MTB dviračių maratonų taurės 2019“ etape, vykusiame Druskininkuose, mūsų miesto atstovai taip pat liko antri.

Susumavus dviejų etapų rezultatus, Panevėžio klubas „Dviračiai“ ir toliau išlieka antrojoje „Maxi“ komandų įskaitos vietoje. Per du etapus panevėžiečiai surinko 4492 taškus. Pirmojoje vietoje ir toliau išlieka „Impuls Racing Team“ komanda (5651 taškas), trečiojoje – kauniečių „Dviratai-Daistatus“ komanda (3684 taškai).

Iš viso varžybose bus surengti penki etapai. Trečiasis liepos 21 dieną vyks Žagarėje.

Taip pat klubo nariai dalyvavo ir Joninių išvakarėse vykusiame „Plento taurės“ Lyduokių (Ukmergė) etape, kur trečiąją vietą C distancijoje užėmė klubo narys Osvaldas Glebavičius.

„Po praėjusio sezono, kai Panevėžio klubas „Dviračiai“ pirmą kartą tapo stipriausia šalies komanda, varžovai deda visas pastangas, kad mus aplenktų bendroje įskaitoje. Itin sustiprėjo „Impuls Racing Team“, turinti pajėgius rėmėjus. Mes irgi kovosime dėl prizinių vietų, bet jau dabar aišku, jog finansine išraiška kai kuriems varžovams gerokai nusileisime. Pirmieji du etapai parodė, kad mūsų klubo nariai yra pajėgus įgyvendinti iškeltą tikslą – užimti prizinę vietą“, – „Sekundei“ sakė Panevėžio klubas „Dviračiai“ prezidentas Rimantas Narkūnas.

Klubas ne tik dalyvauja, bet ir organizuoja tokius dviračių renginius ir kviečia visus jau liepos 27 dieną į naująsias kalnų dviračių maratono varžybas, šventę „Lietuvos kalnų dviračių maratoną 2019“ Panevėžio rajone, Naujamiestyje.