Salės futbolininkai sieks pirmosios pergalės (foto galerija)

Prasidėjusiame Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate per pirmuosius du susitikimus kol kas taškų iškovoti nepavyko Panevėžio „Sportidus“ komandai. Itin skaudžiai panevėžiečiai pralaimėjo jonaviškiams.

Lietuvos salės futbolo A lygoje labai apmaudų pralaimėjimą antrojo turo rungtynėse patyrė Panevėžio „Sportidus“ komanda. Savo aikštėje rungtyniavę panevėžiečiai po dramatiškos kovos minimaliu skirtumu 2:3 nusileido Jonavos „Vikingų“ komandai.

Namuose žaidę panevėžiečiai po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0. 15-ąją mačo minutę juos į priekį išvedė Laurynas Bratkauskas, o po trijų minučių persvarą padvigubino Donatas Paulauskas.

Visgi „Vikingams“ antrojo kėlinio pradžioje pavyko sušvelninti rezultatą po tikslaus Pauliaus Osausko smūgio. Po to ilgą laiką komandos įvarčių neįmušė, bet į lemiamą šturmą kilę svečiai ne tik išlygino – ir persvėrė rezultatą.

37-ąją susitikimo minutę skirtumą panaikino Marius Ganusauskas, o pergalingą įvartį paskutinę mačo minutę įmušė praėjusio sezono rezultatyviausias žaidėjas Eisvinas Utyra.

Tai buvo antroji „Vikingų“ pergalė iš eilės ir antrasis „Sportidus“ pralaimėjimas iš eilės.

Panevėžiečiai su jonaviškiais žaidė tokios sudėties: Tomas Malinauskas, Lukas Drasutis, Gajus Turkovas, Danas Kulišauskas, Agnius Sadauskas, Laurynas Bratkauskas, Saulius Petraitis, Donatas Paulauskas, Gediminas Zaborskis, Lukas Baranauskas, Kevinas Pavlijus, Arminas Šešetas.

Po susitikimo „Sportidus“ treneris Virginijus Kulišauskas neslėpė apmaudo, jog nepavyko iškovoti taškų, bet kartu teigė, kad niekas dar neprarasta.

„Per pirmąsias dvejas naujojo sezono rungtynes taškų iškovoti nepavyko, bet varžovai buvo išties pajėgūs. Pirmose sezono rungtynėse žaidėme su smarkiai sustiprėjusia Mažeikių VIP komanda, o antrose – su praėjusio sezono bronzos medalių laimėtoja „Vikingų“ ekipa. Itin apmaudų pralaimėjimą patyrėme su jonaviškiais, kuomet pergalingą įvartį varžovai įmušė pačioje rungtynių pabaigoje. Palyginti su praėjusiu sezonu, mūsų komandos sudėtis labai smarkiai pasikeitė – iš pernykštės liko vos keli futbolininkai, todėl prireiks šiek tiek laiko, kol susižaisime. Manau, kad einame teisingu keliu ir rankų nenuleidžiame. Mūsų tikslas patekti tarp aštuonių stipriausių A lygos komandų ir dalyvauti atkrintamosiose varžybose“, – „Sekundei“ sakė V. Kulišauskas.

Kitų antrojo turo susitikimų rezultatai: Kauno „Vytis“ – Gargždų „Pramogos-SC“ 2:0, FA „Šiauliai“ – Vilniaus „TurboTransfers“ 7:4, Vilniaus „Bekentas“ – Mažeikių VIP 1:2, Vilniaus VDA – Naujosios Akmenės „Akmenė“ 2:7.

Po dviejų turų be pralaimėjimų žengia keturios komandos – „Vytis“, „Akmenė“, „Vikingai“ ir VIP.

Šį sekmadienį „Sportidus“ namuose susitiks su Vilniaus „Turbotransfers“ komanda. Rungtynės Rankinio sporto salėje (Durpyno g. 3A) prasidės 13 valandą.