Rungtynėse Telšiuose iškovota pergalė

Šiandien FK „Panevėžys“ šalies čempionato rungtynes išvykoje žaidė su Telšių „Džiugu“. Susitikimą rezultatu 2:0 (0:0) laimėjo panevėžiečiai.

Pačioje mačo pradžioje aikštėje vyko apylygis žaidimas, bet pirmą rimtesnę progą sukūrė panevėžiečiai. 7-ąją rungtynių minutę Elivelto pavojingai smūgiavo, bet kamuolys praskriejo šiek tiek virš „Džiugo“ vartų skersinio. Tas pats futbolininkas po keletos minučių jau iš kito krašto grąsino varžovų vartams pavojingu smūgiu iš baudos aikštelės ribų, bet smūgis nebuvo tikslus.

Neliko skolingi ir telšiškiai. Jie surengė pavojingą ataką, bet savo baudos aikštelėje patikimai sužaidė „Panevėžio“ vartininkas Danas Šimkevičius.

19-ąją susitikimo minutę šeimininkai prie pat savo baudos aikštelės pažeidė taisykles, bet šia standartine padėtimi panevėžiečiai neįstengė pasinaudoti. Nepraėjus nė minutei „Džiugo“ futbolininkas Nasko Milevas pavojingai smūgiavo iš toli, bet kamuolys praskriejo šalia „Panevėžio“ komandos vartų virpsto.

Antroje kėlinio pusėje kamuolį ilgiau kontroliavo svečiai, bet jiems itin pavojingų momentų prie šeimininkų vartų sukurti nepavyko. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 0:0.

Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui „Panevėžio“ futbolininkai surengė gražią ataką kairiuoju kraštu. Jeffrey Sarpongas atliko perdavimą Sebastianui Vasquezui, kurio smūgis iš eigos buvo netikslus.

Po keletos minučių gaisras kilo jau prie „Panevėžio“ vartų. Šeimininkams pakėlus kamuolį nuo kampinio gairelės kilo sumaištis svečių baudos aikštelėje, kol galiausiai vartininkas D. Šimkevičius sugavo kamuolį.

55-ąją mačo minutę į apatinį vartų kampą smūgiavo Elivelto, bet telšiškių ekipos vartininkas Marius Paukštė sugebėjo kamuolį nukreipti į kampinį.

71-ąją rungtynių minutę savo meistriškumą pademonstravo D. Šimkevičius. Iš toli stipriai N. Milevo smūgiuotą kamuolį „Panevėžio“ vartininkas nukreipė į kampinį.

79-ąją mačo minutę „Panevėžio“ komanda išsiveržė į priekį. Po keitimo aikštėje pasirodęs Ignas Kružikas neleistinai buvo pagriautas šeimininkų baudos aikštelėje, už ką susitikimo arbitras skyrė 11 metrų baudinį. S. Vasquezo smūgiuotą kamuolį iš pradžių „Džiugo“ vartininkas M. Paukštė atrėmė, bet pirmasis prie kamuolio suskubęs „Panevėžio“ žaidėjas nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

89-ąją rungtynių minutę Jeffrey Sarpongas šeimininkų baudos aikštelėje suklaidino „Džiugo“ ekipos gynėjus ir gražiu smūgiu pelnė įvartį.

Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė – „Panevėžys“ iškovojo pergalę rezultatu 2:0.

Susitikimą su „Džiugu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Danas Šimkevičius, Hugo Figueredo, Justinas Januševskis, Franklinas Onwudiwe, Rafaelis Floro (74 min. Pijus Širvys), Chrysovalantis Kozoronis, Tautvydas Eliošius (80 min. Domantas Antanavičius), Eligijus Jankauskas (60 min. Ignas Kružikas), Jeffrey Sarpongas, Elivelto, Sebastianas Vasquezas (80 min. Žygimantas Baguška).

Artimiausią susitikimą FK „Panevėžys“ žais gegužės 3 dieną. Lietuvos A lygos čempionato rungtynėse panevėžiečiai namuose susitiks su „Kauno Žalgirio“ futbolininkais. Rungtynės „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės 18 valandą.