Rugpjūčio mėnesį vėl mažėja AB „Panevėžio energija“ šilumos kaina

Rugpjūčio mėnesį vėl mažėja AB „Panevėžio energija“ šilumos kaina

Kasmet vykdomos investicijos į šilumos tinklų rekonstravimą ir biokuro plėtrą, siekiant didesnio šilumos gamybos ir perdavimo efektyvumo, lėmė, kad šilumos kaina šių metų rugpjūčio mėnesį taptų mažiausia per pastaruosius 13 metų.

Nuo 2020 m. rugpjūčio 1 d. AB „Panevėžio energija“ nustatyta vienanarė šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį sudaro 4,15 ct už kWh (be PVM). Gyventojams šiluma kainuos 4,52 ct už kWh (su 9 proc. PVM), kitiems vartotojams – 5,02ct už kWh (su 21 proc. PVM).

Palyginti su galiojančia liepos mėnesį, centralizuotai tiekiamos šilumos kaina rugpjūtį mažėja 3,5 proc. Palyginti su praėjusių metų rugpjūčio mėnesiu, šį rugpjūtį  AB „Panevėžio energija“ tiekiamos šilumos kaina 18,3 proc. mažesnė.

Pagal nustatytą šilumos kainą kiekvieną mėnesį perskaičiuojamos ir karšto vandens kainos, priklausomai nuo jo paruošimo būdo. Nuo rugpjūčio 1 d. Panevėžio m. ir Pažagienių gyv. gyventojams karštas vanduo kainuos 3,87 Eur (su 9 proc. PVM) už kubinį metrą, jį ruošiant namo bendro naudojimo individualiuose šilumokaičiuose. Kai daugiabučiame name karštas vanduo tiekiamas atvirąja sistema, jis kainuos 4,52 Eur (su 9 proc. PVM) už kubinį metrą. Panevėžio r. Liūdynės k. gyventojams karštas vanduo kainuos 4,55 Eur (su 9 proc. PVM) už kubinį metrą.

Daugiau informacijos www.pe.lt.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų