FK „Panevėžys“ nuotr.

Rezultatyviose rungtynėse iškovota pergalė

Šįvakar Lietuvos A lygos 13-ojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ namuose žaidė su Klaipėdos „Atlantu“. Susitikimą rezultatu 4:1 (3:1) laimėjo panevėžiečiai.

Į „Aukštaitijos“ stadioną gausiai susirinkusiems žiūrovams ilgai laukti pirmojo įvarčio nereikėjo. Jau 3-ąją rungtynių minutę Rafaelis Ledesma tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į „Atlanto“ vartus.

10-ąją susitikimo minutę panevėžiečiai netoli savo baudos aikštelės pažeidė taisykles, bet Vytauto Lukšos iš standartinės padėties smūgiuotas kamuolys praskriejo virš šeimininkų vartų.

Po kelių minučių panevėžiečiai tiksliu perdavimu iš aikštės gilumos bandė vienas prieš vieną su svečių vartininku išvesti Sebastianą Vasquezą, bet kolumbietis kiek per toli nuo savęs atleido kamuolį.

22-ąją rungtynių minutę S. Vasquezas meistriškai perkėlė kamuolį per klaipėdiečių vartininką Krišjanį Zviedrį ir rezultatas tapo 2:0 „Panevėžio“ naudai.

Po dviejų minučių jau triumfavo „Atlanto“ futbolininkai. Vieną varžovo smūgį šeimininkų vartininkas Šarūnas Jurevičius atrėmė, bet pirmasis prie kamuolio suskubęs Tadas Labukas pasiuntė kamuolį į tuščius panevėžiečių vartus.

32-ąją mačo minutę „Panevėžio“ futbolininkai vėl atstatė dviejų įvarčių persvarą. Ernestas Veliulis dideliu greičiu apibėgo kelis varžovus ir atliko tikslų perdavimą R. Ledesmai. Brazilo smūgis buvo tikslus, o rezultatas tapo 3:1 šeimininkų naudai.

Besibaigiant kėliniui iš toli pavojingai smūgiavo smūgiavo Sigitas Urbys, bet kamuolys praskriejo šalia „Atlanto“ vartų virpsto. Netrukus jau „Atlanto“ vartininkas gražiame šuolyje išgelbėjo savo komandą po tolimo Aleksandro Jerkino smūgio.

Poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ ekipai pirmaujant rezultatu 3:1.

Po pertraukos šeimininkai nemažino apsukų. Antrojo kėlinio pradžioje puikiausios progos dar labiau padinti reziltatą neišnaudojo Tautvydas Eliošius. Panevėžiečiai žaidė labai aktyviai ir kėlė kelis kampinius paeiliui prie klaipėdiečių vartų. Svečiai savo šansų ieškojo kontratakų ir standartinių padėčių metu.

81-ąją susitikimo minutę S. Vasquezas vienui vienas iššoko prieš „Atlanto“ vartininką, bet akistatą K. Zviedriui pralaimėjo. Jau po minutės pavojingas momentas kilo prie šeimininkų vartų, bet svečiai juo nepasinaudojo.

Jau per teisėjo kompensuotą laiką Ernestas Veliulis įmušė dar vieną įvartį į svečių vartus. FK „Panevėžys“ laimėjo susitikimą rezultatu 4:1.

Susitikimą su ,,Atlantu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Šarūnas Jurevičius, Lukas Čerkauskas, Pavelas Krukas, Mantas Fridrikas, Sigitas Urbys, Aleksandras Jerkinas (74 min. Rokas Stanulevičius), Tautvydas Eliošius, Ernestas Veliulis, Paulius Janušauskas (85 min. Jonas Skinderis), Rafaelis Ledesma (67 min. Andrejus Karvackis), Sebastianas Vasquezas.

Artimiausias Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais išvykoje birželio 15 dieną su Marijampolės „Sūduva“.

Kitą sekmadienį, birželio 9 dieną, FK „Panevėžys“ namuose žais draugišką mačą su stipriausioje Latvijos lygoje rungtyniaujančiu „Daugavpils“ klubu. Šis susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 17 valandą.