Reguliarus sezonas baigtas pergale (foto galerija)

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsade-LKL“) paskutiniąsias reguliaraus sezono rungtynes šįvakar Panevėžio „Lietkabelis“ namuose žaidė su Vilniaus „Rytu“. Šį susitikimą rezultatu 85:79 (27:17, 17:25, 20:22, 21:15) laimėjo panevėžiečiai.

Dar prieš rungtynes panevėžiečiai žinojo, jog pergalė leistų jiems užimti trečiąją vietą ir ketvirtfinalyje lauktų dvikova su Klaipėdos „Neptūnu“, p pralaimėjimas paliktų ketvirtoje pozicijoje ir reikštų seriją su Prienų „CBet“.

Aikštės šeimininkai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir jau pačioje mačo pradžioje pirmavo 10:3. Vilniečiai laimėjo kelių minučių atkarpą 7:0 ir išlygino rezultatą. Panevėžiečiai tiksliau sužaidė pirmojo kėlinio pabaigą. Pateikę tolimą metimą prieš pat ketvirčio pabaigą, „Lietkabelio“ krepšininkai po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo dviženkle persvara – 27:17.

Įpusėjus antrajam mačo ketvirčiui svečiai, daugiausiai Andrew Goudelocko pastangomis, sušvelnino atsilikimą iki minimumo – 35:36. Poilsio komandos išėjo panevėžiečiams pirmaujant rezultatu 44:42.

Antrąją rungtynių pusę sėkmingiau pradėję šeimininkai greitai įgijo 7 taškų pranašumą – 51:44. Po trijų kėlinių „Lietkabelio“ persvara visiškai ištirpo – 64:64. Lemiamą ketvirtį sėkmingiau sužaidę panevėžiečiai iškovojo sunkią pergalę rezultatu 85:79.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 17, Vytenis Lipkevičius ir Margiris Normantas po 16, Gytis Masiulis 11, Džordže Gagičius 10, Marius Valinskas 9.

„Rytas“: Andrew Goudelockas 20, Mindaugas Girdžiūnas 14, Ivanas Buva 12, Gytis Radzevičius 11, Martynas Echodas 8.