„Regitros“ Panevėžio filialui vadovaus naujas direktorius

„Regitros“ Panevėžio filialui vadovaus naujas direktorius

 

„Regitros“ Panevėžio filialo direktoriaus pareigas pradeda eiti Tautvydas Paliulis. Jis vadovaus 57 žmonių komandai.

„Į „Regitros“ Panevėžio filialo vadovo postą nusprendžiau kandidatuoti, nes tikiu, jog sukauptą patirtį verslo sektoriuje galėsiu sėkmingai pritaikyti valstybinėje įmonėje. Pirmiausia mano uždavinys nuodugniai susipažinti su paslaugų procesais bei žmonėmis. Tuomet objektyviai galėsiu spręsti, kokie pokyčiai yra reikalingi ir priimti būtinus sprendimus, kad įmonės veikla būtų dar efektyvesnė, o čia dirbantys žmonės jaustųsi gerai“, – sakė T. Paliulis.

Naujasis vadovas turi patirties inžinerijos, produkcijos planavimo bei logistikos srityse. Nuo 2013 m. iki 2015 m. jis dirbo Didžiosios Britanijos įmonėje „LJ Fairbun & Son LTD“, kur kilo karjeros laiptais ir užėmė vadovaujančias pareigas.

2015 m. grįžęs į Lietuvą įsidarbino UAB „Circle K Lietuva“, kurioje buvo atsakingas už viso tinklo techninę priežiūrą ir projektų valdymą. T. Paliulis Kauno technologijos universitete (KTU) yra įgijęs pramonės inžinieriaus specialybę.

„Regitros“ Panevėžio filialui priklauso Biržų, Pasvalio, Utenos, Ignalinos, Rokiškio grupės bei Anykščių ir Visagino postai.

Komentarai

  • Tai ką, dar vienas prisidirbo?

  • Valstieciai valdo

  • CIA REGITRA reiks mašinas registruot ,o ne egg producers, packers and distributors in the UK,

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų