P. Židonio nuotr.

Rankos lūžį pasiūlė gydytis pačiai

Rankos lūžį pasiūlė gydytis pačiai

Koronoviruso pandemijai guldant į ligos patalą vis daugiau žmonių, sergantieji kitomis ligomis guodžiasi nesulaukiantys medikų pagalbos.

Jauna panevėžietė, lūžus rankai, net du kartus bandė patekti į Respublikinės Panevėžio ligoninės priimamąjį, tačiau abu kartus iš jo buvo išprašyta. Mat dar ir šlapimo takų uždegimą besigydanti moteris karščiavo. Ji pasakoja priimamajame išgirdusi pribloškiantį patarimą – rankos lūžį gydytis pačiai. Respublikinės Panevėžio ligoninės administracija neneigia buvus tokį incidentą, tačiau tvirtina, kad tokių priemonių imamasi, kad apsaugoti ligoninės personalą bei kitus pacientus.

Visą straipsnį skaitykite lapkričio 27 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

 • Kas bus, kai pasals, bus slidu ir prasides misiniai luziai? Juk luzus kaului, prasideda uzdegiminis procesas ir savaime pakyla temperatura. Kur tada kreiptis, kai reikia staigiai deti i gipsa luzusia galune?

  • Kam poliklinikos vapšė reikalingos ir ten tušti koridoriai prie traumatologų? Smegenų pas dauguma nerasta ir važiuoja visi kaip mirdami į skubios pagalbos skyrių, nesvarbu kad tie kurie tikrai reikalinga pagalba per tokius dundukus priėmime pagalbos negaus.

   • Atsakyti
   • Lietuvos piliečiai bereikalo keiksnoja gydimo įstaigas , kodėl nėra kariamas Rusijos kgbistas , Lietuvos fašistas Landsbergis, nes jis tokia santvarka sukūrė, kodėl jis nėra kariamas . Ketė Lietuvos pinigus į svetimų valstybių , ką kalbėjo priemjieras, kad niekas nebrangs, taip ir toliau yra msustomi tautiečiai. Reikia tautai vienitis , ir tokiems abgavikam pjauti kiaušinius, tik tada padarysime tvarką.

    • Pirma ismok rasyti,o jau tada destik savo problemas

 • Ponai daktarai, ar yra nužmogėjimo riba? Jeigu net vadovų toks požiūris – jam, matote, svarbiausia – suvaldyti srautus, tai ką jau kalbėti apie personalą. Kas, kad žmogus kenčia nuolatinį skausmą, dieną ir naktį, kas, kad kaulai suaugs neteisingai ir po kiek laiko reikės vėl laužti ir koreguoti juos, ar gal žmogus liks nedarbingas – juk ne jiems skauda: svarbiausia – suvaldyti srautus. Hipokrato priesaika turbūt jau jiems patiems sukelia juoką. Jau ir anksčiau žmogelis eidamas pas daktarą, nebūdavo tikras, kad jam padės, todėl ir nešasi kišenėje vokelį, nes jo sveikata tik jam vienam svarbi ir „brangi“, dažnai ir tiesiogine prasme. Dabar, svarbiausia, duokit pinigų – algoms, priedams, pramogoms ir kuo daugiau. Nekalbu apie tuos, kurie dirba tiesiogiai su Covidu sergančiais ligoniais. Kalbu apie tuos, kurie patogiai prisišlieję, oficialiai įsiteisinę savo abejingumą žmogaus skausmui mėto vargšą žmogelį tarsi ping pong kamuoliuką: ar ponai direktoriai su lūžusia ranka taip pat būtų stumdomi? Juokinga, ar ne? Palyginimas, kad siuntinėja kaip šunį, toli gražu neatitinka tikrovės: su šunimi tikrai taip nesielgtų, nes kiltų ohoho koks skandalas. O čia kažkoks žmogeliūkštis, kuriam tik lūžusi ranka, kuriam tik skauda – ištvers arba ne, baisus čia daiktas. Kartais norisi būti šunimi.

 • Tai kam ta ligoninė tada išvis reikalinga? Kur ta skubioji pagalba? Mokam mokesčius, ir negaunam jokios reikalingos pagalbos.Visi prigasdinti su ta korona.Nieko nemato kitų ligų.Tik korona ,korona!!!

  • Tam kad poliklinikos būtų tuščios ir priėmimas pilnas dunduku nezinanciu kad polkei net eilių pas traumatologus nebūna..

   • Atsakyti
 • Ir vėl ta Panevėžio ligoninė ,tai jei nuo apsisaugojimo tai gal tegul pradeda pats vadova su kauke po ligonine vaikčioti o ne su biku burnoje ejau darytis tyrimu eina be kaukės išėjo iškart cigarėtė prisidegė vienodai kad už jo žmonės eina apie ką šnekame pradėkit dirbti savo darbą vieną kartą,ur gydyti žmones gėda man už jus ištysai ten bėdos gal ir vadovo kito reiktu ligoninėje nes matosi kad betvarkė ir jos ten niekas netvarko tai jei žmogui pačiam ranka susitvarstyti tai gal tada jus nemokamu visus atostogu

  • O pas trauomotologus reikia laukti po du menesius!!!

   • Ekstriniai ligoniai priimami gyvos eiles tvarka ir apie jokius laukimo menesius kalba neina.

    • Poliklinikoje su ekstriniais atvejais nepriima, ten tik pakartotiniai po traumų.

    • atsipeikek, isvare nesuteike jokios pagalbos. tai tu apie kokia gyva eile kalbi? nebegerk nes jau nebisiorientuoji ka kalbi

     • Konsultaciju poliklinika, pas traumatologa.
      O RIMTAI pas psichiatra.

   • jei tai ne iseigine diena,ta tokia problema galima issprest poliklinikoje,ir skubiai pagalbai siuntimo ar uzsirasymo nereikia.

 • Aš nieko nenustebau kad taip gali pasakyti.Dabar Panevėžio respublikinėje ligoninėje ir Jakšto poliklinikoje tokia betvarkė, kad gali ir numirti.Nes niekam nerupi žmonės jie elgėsi kaip taip kaip žmonės geriau su gyvūliais. Prisiregistruoti panaikino sergu lt.kad žmonės nepatektų pas gydytojus, o registratūra tai prisiskambinti negalima per penkias valandas greičiau į dangų negu į registratura ir dar kvailina žmones, kadangi sergu lt panaikino kad nematytu žmonės kokie gydytojai dirba. Panevėžyje absurdas galvojame išsikviesti TV3 pagalba arba Sroves tada gal padėtis pagerės.

 • Ar Briuselis priima skundus tokiems atvejams. Jei ne – ieškinys SAM, kad grąžintų VISAS nepagrįstai išnaudotas asmens PSD įmokas. Būtina sistemoje įteisinti kelis, asmens laisvanoriškai pasirenkamus PSD įmokos gavėjus. Gal sistema pradėtų galvoti ir natūrali konkurencija sustatytų visus į savo vietas.

 • Kodėl negalima atsisakyti to sveikatos draudimo mokesčio, žmonės nemokėkit šio draudimo, ko jiems nemandravuoti jei mes juos išlaikom

 • Na nebūkim naivūs,čia tiesiog toks valstybės požiūris,išnaikinti silpnus ir ligotus,jie gi našta,kaip sakoma-nėra žmogaus nėra problemos….

  • Atsakyti
  • BUDINTI …

 • Kad kiaušius galima nupjauti, tai suprantama, bet, kad kiaušinius galima nuo kažko nupjauti – tai kažkoks stebuklas – visada maniau, kad kiaušinius deda paukščiai, pasirodo, kai kas mano, kad jie auga ir kabo kaip pomidorai ir juos galima nupjauti nuo šakelės. :))

Rodyti visus komentarus (20)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų