Organizatorių nuotr.

Puikus orientacininkų pasirodymas

Savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas sprinto ir mišrių sprinto estafečių trasose. Varžybos savajame mieste buvo ypač sėkmingos Panevėžio sporto centro ugdytiniams. Sprinto trasoje net trys SC auklėtiniai tapo čempionais.

Pačioje jauniausioje mergaičių iki 12 metų grupėje, aplenkusi 44 dalyves, nugalėjo Gustė Karpauskaitė (1,9 km 11 KP). Jaunučių grupėse čempionais tapo Miglė Činčikaitė (2,5 km 15 KP) ir Salvijus Strolė (2.9 km 17 KP). Bronzos medalį iškovojo Agilė Kevėnaitė. Jaunimo iki 20 metų merginų grupėje Malvina Girinskytė buvo antra, jaunių grupėje Pijus Jaloveckas užėmė 5-ąją vietą.

Sekmadienį vykusiose mišriose sprinto estafetėse (2 merginos, 2 vaikinai) jaunučių grupės nugalėtoja tapo Panevėžio SC komanda – Gabrielė Kuprytė, Tadas Mackevičius, Salvijus Strolė, Miglė Činčikaitė. Sportininkus treniruoja Algirdas Šalkauskas.