Priesaikos žodžius ištarė šeši nauji pareigūnai

Priesaikos žodžius ištarė šeši nauji pareigūnai

Rugpjūčio 17-ąją Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate prisiekė šeši nauji policijos pareigūnai: Tautvydas Deksnys, Enrika Savickaitė, Ieva Lukoševičiūtė, Laurynas Aušrota, Monika Petrusevičiūtė, Neringa Vasiliauskienė.

Policijos pareigūnų priesaikos ceremoniją pradėjo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas M. Ambraziūnas atliekantis viršininko funkcijas, kuris linkėjo nepamiršti, kad naujujų pareigūnų darbdavys – pirmiausia žmogus, dėl kurio ir dirbame, kurį privalome ginti, saugoti ir padėti. Skatino perimti tik geriausius kolegų tarnybos įpročius, išlikti doriems ir sąžiningiems prieš save ir prieš Valstybę.

Pasižadėjusius ištikimai ir sąžiningai tarnauti Lietuvos Respublikai, negailėti jėgų ginti visuomenės interesus policijos pareigūnus palaimino policijos kapelionas Eugenijus Troickis, kuris linkėjo tarnyboje prisiminti šiandien ištartus priesaikos žodžius, kad šie lydėtų nuolat.

Po priesaikos Enrika ir Ieva pasakojo, kad tariant priesaikos žodžius iš jaudulio drebėjo balsas, merginos jautėsi pakylėtos ir laimingos, nes šiandien pakilo dar vienu laipteliu aukščiau link savo svajonės.

Kątik prisiekusios pareigūnės pasakojo, kad svajoja apie darbą kriminalinėje policijoje, todėl sieks teisinio išsilavinimo, o dabar tiesiog džiūgavo galinčios prisijungti prie patrulių kuopos. Užtikrino, kad patruliuoti Panevėžio meisto gatvėse nė kiek nesišalina ir nebijo.

Enrika pasakojo, kad jai puikus pavyzdys tėtis, kuris taip pat buvo pareigūnu. Mergina sako, kad matydama kaip sunkiai tėtis dirba, žinojo, ko tikėtis – mintys apie tarnybą savaitgaliais ir švenčių dienomis neužgesino noro tapti pareigūne. Prasitarė, kad tėtis prašė gerai apgalvoti sprendimą mokytis Lietuvos policijos mokykloje, nuteikė, kad bus nelengva ir gyvenimas tikrai pasikeis, tačiau dukrą palaiko ir linki atkakliai siekti svajonės.

Ieva – užsispyrusi, tikslo siekianti mergina. Devynis metus žaidė rankinį, atstovavo Lietuvos moterų rankinio rinktinę. Pareigūnė pasakojo, kad svarstė galimybę tapti trenere, tačiau viską apgalvojusi ir pasitarusi su šeima nusprendė, kad nori mokytis Lietuvos policijos mokykloje. Tačiau Ievai koją pakišo tai, kad stodama į mokslus ji dar neturėjo reikalaujamos vairavimo patirties, todėl nusprendė palaukti metus ir bandyti vėl. Pareigūnė pasakojo, kad draugų savo sprendimu nenustebino ir jaučia didelį palaikymą.

Pareigūnės nekantrauja pradėti tarnybą, kasdien susidurti su iššūkiais ir linki sau ir kolegoms teisingų sprendimų, susiduriant su pažeidėjais.

Komentarai

  • Tiksliau – due pareigunai it keturios pareigunes

  • Monika, Kps mokeisi trejetais, vos mokykla baigei, policininke tapai… gaila kad tokie zmones kaip tu tampa pareigunais..

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų