Priesaiką davė naujos pareigūnės

Priesaiką davė naujos pareigūnės

Šiandien Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate baigusios vidurinės grandies įvadinio mokymo kursus prisiekė trys naujos pareigūnės – Danguolė, Simona ir Aistė.

Naujos pareigūnės sieks tarnyboje realizuoti įgytus žinias ir įgūdžius, o ir stengsis tobulėti.

Jos pasakojo, kad nusprendė pasukti visiškai kitu profesiniu keliu, nes nedžiugino monotoniškas darbas ir rutina. Tad rinkosi policininko specialybę, nes nori dirbti įdomų ir naudingą visuomenei darbą.

Preigūnės susibičiuliavo policijos pareigūnų įvadinio mokymo kursuose ir džiaugėsi, kad visos juos įveikė sėkmingai, įgijo naudingų žinių. Nesustoti ir siekti užsibrėžto tikslo skatino ir šeimos narių, artimųjų, draugų palaikymas.

Danguolė papildys Kupiškio rajono policijos komisariato pareigūnų gretas, Simona – Biržų rajono policijos komisariato, o Aistė – Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato.

Trijulė tvirtino žinanti, jog pasirinkta duona nėra lengva. Pavojai naujųjų pareigūnių negąsdina, nes noras padėti žmonėms daug didesnis. Priesaikos žodžius jos ištarė su entuziazmu, džiaugėsi pasirinkimu, naujo gyvenimo puslapio atvėrimu ir žadėjo tarnyboje negailėti jėgų, dirbti uoliai ir atsakingai.

Pasižadėjusias ištikimai ir sąžiningai tarnauti Lietuvos Respublikai, ginti visuomenės interesus policijos pareigūnes sveikino Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Egidijus Lapinskas. Jis džiaugėsi tvirtu apsisprendimu, ryžtu ir noru ginti, saugoti, padėti. Linkėjo atsakingos tarnybos, mėgti savo profesiją, tikėti tuo, ką daro.

Komentarai

  • Ar tokios mergicos apgins mus nuo plėšikų ar vagių? Nedarykit parodijos iš policijos. Kelkit algas policininkams ir priiminėkit sportiškus vyrus, klaunai !!!

  • Feminizmas… Gal ir nusikaltėliai greitu laiku feminizuosis 🙂

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų