Į parduotuvę „Maxima“ Respublikos gatvėje užsukęs apsipirkti panevėžietis užfiksavo, kaip ant žemės prisėdusį pusamžį galimai neblaivų vyriškį apsaugos darbuotojas talžo rankomis – matyti, kaip šiam per veidą apsaugos darbuotojas net kelis kartus smūgiuoja delnais. Socialinių tinklų nuotr.

Prieš gulintį žmogų – apsauginio smurtas

Prieš gulintį žmogų – apsauginio smurtas

Socialiniuose tinkluose išplitęs vaizdo įrašas, kaip Panevėžyje parduotuvės „Maxima“ apsaugos darbuotojas skelia antausius ant žemės sėdinčiam vyrui, sukėlė visuomenės pasipiktinimą. Į ažiotažą sukėlusį vaizdo įrašą sureagavo ir prekybos tinklo vadovybė – smurtavęs apsaugos darbuotojas nedelsiant buvo atleistas.

Gegužės 1-ąją į parduotuvę „Maxima“ Respublikos gatvėje užsukęs apsipirkti panevėžietis vaizdo kamera užfiksavo, kaip prie kasų ant žemės prisėdusį pusamžį galimai neblaivų vyriškį apsaugos darbuotojas talžo rankomis – matyti, kaip šiam per veidą apsaugos darbuotojas net kelis kartus smūgiuoja delnais. Incidentą matė ir kasoje sėdėjusi parduotuvės darbuotoja, ir pro šalį ėję pirkėjai, tačiau niekas į konfliktą nesikišo.

Dėl ko kilo incidentas tarp apsaugos darbuotojo ir prekybos centre ant grindų prisėdusio vyriškio, taip ir liko neaišku. Tačiau nufilmuotą medžiagą paviešinus internete, tuoj pat sureagavo ir apsaugos darbuotojo darbdavys. „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė teigė, kad dėl šios situacijos jie apgailestaujantys ir kliento bei kitų pirkėjų atsiprašantys. Smurtavęs darbuotojas po šio incidento buvo nušalintas nuo pareigų, o vakar jau ir atleistas iš darbo.

„Toks apsaugos darbuotojo elgesys mūsų įmonėje yra griežtai netoleruotinas. Savo darbuotojus vertiname, jais rūpinamės, tačiau kartu keliame jiems aukštus moralės ir elgesio reikalavimus. Labai gaila, tačiau šis kartas buvo išimtis, kai darbuotojas smarkiai viršijo savo pareigybinių įgaliojimų ribas. Dėl susiklosčiusios situacijos dar kartą labai atsiprašome“, – „Sekundei“ teigė E. Dapkienė.

Komentarai

 • Teko matyti šį apsauginį kai lauke pastūmė žmogų su ramentais ir šis nugriuvo, pats garsiai sakydamas: prisigėrei, kad net ant kojų nebepastovi.

  • puikus apsauginis maxima prasimete

   • Atsakyti
 • Įdomu,ką daryti apsauginiui prižiūrinčiam tvarką parduotuvėje,jei ateina koks ,,kominis,, vos pastovintis ant kojų ir svirdinėja, ,,atsijungia,, smegenys žmogui ir įsitaiso prie lentynų ar kasų ,,miegoti,, ar atlikti gamtinius reikalus kažkur tarp lentynų(pamyžti)?

 • Aplamai Maksimos apsauginiais dirba neturintys išsilavinimo žmonės.Jie yra nemandagūs, teko susidurti kai nori praeiti, o jis skaičiuoja degtine ir net negalima praeiti į kitą skyrių. Gal jūs matėte kai apsauginės moterys su dirbtinėmis blakstienomis. Aš manau, kad darbuotojai apsauginiai turi turėti išsilavinimą. Aišku jie dirba ilgas valandas, tiesiog pervargę žmonės jau nebesivaldo, o išgėrusiu pilna.

 • o ko tu vaikstai po degtines skyriu,vaiksciok pieno produktu skyriuje ir niekas netrukdys

 • Aš pats dirbu apsauginiu ir tai yra sunkus darbas.nes dažniausia lieka kaltas apsauginis.o kad atleistas iš darbo apsauginis tai rodo kiek apsaugos firmos savininkui svarbus yra darbuotojas.o tokius prigerusius išvis neileisti į parduotuvę.jis turėtų būti nubaustas už girtavimą viešoje vietoje? Ar čia vėl xronis nukentėjęs ? Koks klientas ? Alkoholikas!!!

 • Apsauginio klaida – kad neiškviete policijos., o bande pats pažadinti iš „komos“ parduotuvės „klientą“…..

 • Keista….apsaugos klaida yra tame,kad kažkokie pašaliniai prekybos centre filmuoja,fotkina..Juk ant prekybos centrų paradinių durų yra lipdukai,kad negalima naudoti vaizdo kamerų,įeiti su šunimis,valgyti ledus ir t.t O čia kazkoks snarglius išsitraukė išmanųjį ir nufilmavo tą ,,vaizdą,, ir įdėjo į viešumą..Va kokie negeri apsauginiai…Dabar visi gudrūs…ir pulti ant policijos ir kitų spec tarnybų ir ieškoti priekabių..Patys žiūrėkime savo mentaliteto ir kultūros..

Rodyti visus komentarus (8)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų