Prasideda Metų panevėžiečių rinkimai

Prasideda Metų panevėžiečių rinkimai

 

Panevėžyje prasideda Metų panevėžiečių rinkimai. Tai visos bendruomenės galimybė apžvelgti praėjusius metus, įvertinti ir padėkoti labiausiai pasižymėjusiems miesto žmonėms.

Savivaldybė kviečia aktyviai dalyvauti rinkimuose – siūlyti įvairiose srityse pasižymėjusias, nusipelniusias, vertas pagarbos asmenybes. Primename: pateikti savo kandidatą galite visi – gyventojai, kolektyvai, įmonės, įstaigos ir organizacijos.

Kaip ir kasmet, už nuopelnus miestui kalendoriniais metais bus išrinkti ne daugiau kaip 5 Metų panevėžiečiai. Juo galima tapti už miesto garsinimą šalyje ar užsienyje; švietimo ir mokslo, verslo, kultūros ir meno, sporto, aplinkosaugos ir kitų sričių laimėjimus; profesinius laimėjimus, nuopelnus, kompetenciją; labdaringą veiklą, paramą, finansinę pagalbą svarbiems miesto renginiams ar projektams; visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą; miesto gražinimo, puoselėjimo, populiarinimo idėjas ir iniciatyvas; savanorišką veiklą, pilietiškumo ugdymą. Metų panevėžiečio vardas taip pat gali būti suteikiamas už viso gyvenimo nuopelnus.

2019-ųjų Metų panevėžiečiai tradiciškai bus apdovanoti J. Lebednyko sukurtomis skulptūrėlėmis.

Miesto bendruomenės pasiūlytų kandidatų Savivaldybė laukia iki gruodžio 1 d. Prašome nurodyti žmogaus vardą, pavardę, konkrečius nuopelnus kalendoriniais metais ar apibūdinti viso gyvenimo darbus. Raštu pateiktos kandidatūros registruojamos Vidaus administravimo skyriuje (priimamojo 8-oji darbo vieta), el. paštu spauda@panevezys.lt bei tel. 501 348 – Komunikacijos skyrius.

Primename, kad 2018-ųjų Metų panevėžiečiais buvo išrinkti visuomenininkas, savanoris Gintautas Šimkus, FK „Panevėžys“ komandos kapitonas Paulius Jaunušauskas, fotomenininkas Valentinas Pečininas, buvusi ilgametė G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos direktorė Rima Maselytė ir UAB „Stigma“ generalinis direktorius Alfredas Zigmantas.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų