Žalgiris futsal nuotr.

Prasideda Lietuvos salės futbolo čempionatas

Prasideda Lietuvos salės futbolo čempionatas

Šį savaitgalį į sales sugrįš stipriausi Lietuvos salės futbolo klubai. Naujajame sezone dėl čempiono titulo, kaip ir pernai, varžysis dešimt klubų. Tarp šalies komandų bus ir salės futbolo klubas „Panevėžys“, kuris pradės kovą dėl Lietuvos čempiono titulo.

Pirmąsias naujojo sezono rungtynes panevėžiečiai Prienų arenoje žais su Lietuvos čempionais „Kauno Žalgirio“ (buvusio „Vyčio“) salės futbolininkais.

SFK „Panevėžys“ vyriausiuoju treneriu paskirtas Tomas Salamanavičius, kuriam talkins Arūnas Šteinas bei Aurelijus Vekerotas. Beje, T. Salamanavičius ir A. Šteinas ir patys rungtyniaus aikštelėje.

Pasak T. Salamanavičiaus, tikslas prieš sezoną suburti visus pajėgiausius mūsų miesto salės futbolininkus į vieną kolektyvą, pavyko.

„Anksčiau nemaža dalis panevėžiečių atstovaudavo kitų miestų ekipoms, o šiame sezone jie visi gins savo gimtojo miesto garbę. Mūsų komandoje tik du ne panevėžiečiai – tai Egidijus Žagaras ir Simonas Juška. Manau, kad sezonui pavyko pasirengti gerai, nes treniruojamės jau nuo rugpjūčio mėnesio vidurio. Suprantama, kad sportinė forma dar nėra optimali, bet tai tik laiko klausimas. Mūsų tikslas šiame sezone – patekti į pusfinalį ir kovoti dėl medalių“, – „Sekundei“ sakė SFK „Panevėžys“ žaidžiantysis treneris T. Salamanavičius.

Kalbėdamas apie pirmąjį varžovą, treneris teigė, kad „Kauno Žalgiris“ – neabejotinas viso čempionato favoritas.

„Kauniečių komanda puikiai subalansuota, kuriai atstovauja ne tik dalis Lietuvos nacionalinės rinktinės narių, bet ir pajėgūs legionieriai. Tačiau tai nereiškia, kad į aikštelę išeisime iš karto susitaikę su pralaimėjimu. Visuose susitikimuose, įskaitant ir rungtynes su „Kauno Žalgiriu“, kovosime negailėdami jėgų ir sieksime pergalės“, – „Sekundei“ teigė T. Salamanavičius.

Ruošdamiesi naujojo sezono startui panevėžiečiai sužaidė dvejas draugiškas rungtynes. SFK „Panevėžys“ 8:3 įveikė Panevėžio rajono FK „Dembavą“ bei 4:5 nusileido „Kauno Žalgiriui“. Šiame mače panevėžiečiams du įvarčius pelnė Edgaras Baranauskas, po vieną – Tadas Markevičius ir Mantas Adomėnas.

Šiame sezone reprezentacinės miesto komandos garbę gins Egidijus Žagaras, Redas Užinskas, Tomas Salamanavičius, Saimonas Roicevičius, Mantas Adomėnas, Edgaras Baranauskas, Marius Būtėnas, Žilvinas Banys, Tadas Markevičius, Donatas Paulauskas, Justas Gulbinas, Arūnas Šteinas, Edgaras Stankevičius, Simonas Juška.

Neseniai Lietuvoje vykusiame pasaulio salės futbolo čempionate mūsų šalies rinktinės garbę gynė ir du SFK „Panevėžys“ žaidėjai – E. Žagaras ir E. Baranauskas. Dar du panevėžiečiai buvo išplėstiniame rinktinės kandidatų sąraše.

Lietuvos salės futbolo čempionas „Kauno Žalgiris“ ruošiasi UEFA salės futbolo Čempionų lygos pagrindinio etapo kovoms, kurios jau spalio 26–29 dienomis pirmą kartą vyks didžiausioje Lietuvos erdvėje – Kauno „Žalgirio“ arenoje. Čia rungtyniaus visame pasaulyje garsūs ispanų klubai „Barcelona“ ir Valensijos „Levante“, taip pat Baltarusijos čempionė Oršos „Viten“ ekipa.

Dėl Lietuvos čempiono vardo varžysis šie klubai: „Kauno Žalgiris“, Jonavos „Vikingai“, „Gargždų pramogos“, „Akmenė-Šiauliai“, Vilniaus „Turbotransfers“, Alytaus „Dainava“, Mažeikių VIP, „Radviliškis“, SFK „Panevėžys“, „Klaipėda City“.

Per reguliarųjį sezoną komandos sužais po 18 rungtynių (dviejų ratų sistema), tuomet aštuonios geriausios prasibraus į atkrintamąsias varžybas. Jų kiekviename etape bus kovojama iki dviejų pergalių.

Kaip ir pernai, tiesiogiai bus transliuojamos absoliučiai visos lygos rungtynės. Lietuvos čempionatas finišuos paskutinę kitų metų kovo savaitę.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų