Praėjusią parą nustatytas rekordiškai mažas naujų koronaviruso atvejų procentas

Praėjusią parą nustatytas rekordiškai mažas naujų koronaviruso atvejų procentas

Per praėjusią parą Lietuvoje teigiamų koronaviruso atvejų procentas, lyginant su visais atliktais tyrimais, buvo rekordiškai mažas, sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

„Per praėjusią parą buvo rekordinis skaičius tyrimų atliktas – virš 6 tūkst. laboratorinių tyrimų buvo atlikta ir nustatytas procentas iš 100 tirtųjų, tų vadinamų teigiamų testų, yra rekordiškai žemas: apie 0,3 proc. iš visų tirtų asmenų yra patvirtinti kaip COVID-19 teigiami. Tai yra rekordiškai mažas rodiklis“, – spaudos konferencijoje trečiadienį sakė A. Veryga.

„Tai vėl gi yra dar viena iliustracija, kad Lietuva tikrai labai neblogai tvarkosi su karantino sąlygomis ir kol kas mums neblogai sekasi valdyti šitą ligą“, – kalbėjo ministras.

Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, per antradienį buvo ištirta 6040 ėminių, koronavirusas nustatytas 20-iai tirtųjų.

Bendras Lietuvoje nustatytų atvejų skaičius siekia 1370, 38 užsikrėtusieji mirė, 357 – pasveiko.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų