„Sekundės“ archyvo nuotr.

Policijai tebeplūsta pranešimai dėl karantino pažeidimo

Policijai tebeplūsta pranešimai dėl karantino pažeidimo

Penktadienį policija sulaukė 302 pranešimų dėl karantino ir saviizoliacijos pažeidimo.

Lietuvos policijos atstovas Ramūnas Matonis šeštadienio rytą BNS sakė, kad nors pranešimų ir sumažėjo, jų turinys nepasikeitė.

Daugiausiai pranešimų policija sulaukia dėl asmenų, nesilaikančių saviizoliacijos taisyklių. Taip pat pranešama ir apie įmones, kurios pažeidžia karantino tvarką.

Iš viso per šią savaitę sulaukta beveik 1 500 tokių pranešimų. Sekmadienį jų buvo 50, pirmadienį – 135, antradienį – 255, trečiadienį – 350, o ketvirtadienį – 395.

Ketvirtadienį Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad lauke žmonės turėtų nesibūriuoti daugiau nei penkiese, vaikų aikštelėse neturėtų žaisti daugiau nei vienos šeimos nariai.

Dėl izoliacijos ar karantino taisyklių pažeidimų Nacionalinis visuomenės sveikatos centras gali skirti pažeidėjams administracines nuobaudas, taip pat, pasitelkus policiją, pradėti baudžiamąjį procesą.

Izoliaciją pažeidžiantiems asmenims gali būti taikoma ir priverstinė izoliacija arba hospitalizacija.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Būtina įvesti griežtas pinigines sankcijas, nes akivaizdu, kad yra tokių, kuriems jautriausias raumuo – tai jų piniginė.

  • Tvarkavisiemnerakolakstytiparduotuvebulviublynuirgerai

  • Kiek dar tu paaugliu ir vaiku alkoholiu apsinuodije vapalioja.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų