P. ŽIDONIO nuotraukos

Policija sulaikė nužudymu įtariamą nepilnametį

Policija sulaikė nužudymu įtariamą nepilnametį

Praėjus parai po kraupios nelaimės Panevėžyje, Staniūnų gatvėje, kur sekmadienio rytą rastas sunkiai sužalotas ir netrukus miręs vyras, nustatytas galimas šios nusikaltimo kaltininkas. Tai septyniolikmetis panevėžietis, manoma, visiškai nepažinojęs savo aukos. Policijos teigimu, įtariamųjų ratas dar gali plėstis.

Pareigūnai pranešimo apie Staniūnų gatvėje kraujo klane gulintį žmogų sulaukė sekmadienio rytą, apie 7.30 val. Apie įvykį pareigūnams pranešė praeiviai. Atvykus pagalbai, nukentėjusiajam padėti nebepavyko – jo gyvybė užgeso ant medikų rankų.

Policija ant mirusiojo kūno nei durtinių, nei pjautinių žaizdų nepastebėjo. Sužalota buvo vyro galva, pirminiais duomenimis, žmogus galėjo būti sumuštas.

Netrukus nustatyta ir mirusiojo tapatybė, tai – tame pačiame kvartale gyvenęs 47-erių panevėžietis. Kokiais tikslais jis sekmadienio rytą vaikščiojo lauke, neaiškinama, tačiau policija teigia, jog užpuoliko galėjo ir nepažinoti.

„Pirminiais duomenimis, įtariamasis ir nukentėjusysis nebuvo pažįstami, jie iki nelaimės laiko kartu neleido. Visi įvykio motyvai dabar tiriami. Teismo medicinos ekspertizė tiksliai parodys, nuo kokių sužalojimų mirė nukentėjusysis“, – kalbėjo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės specialistas Tadas Martinaitis.

Kriminalistai visą sekmadienį rinko įkalčius tiek pačioje nusikaltimo vietoje, tiek ir aplinkinėje teritorijoje. Liudininkų teigimu, užmuštas žmogus rastas pusnuogis. Visgi policijos atstovas tokios informacijos patvirtinti negalėjo.

Pasak T. Martinaičio, įtariamųjų šioje kraupioje istorijoje gali būti ir daugiau. Sulaikytas nepilnametis apklausiamas.

Komentarai

 • uz koju,ir i siena tokius

 • Visi žino kaip ta policija dirba. aš pasipiktinus. visada suima bet ka kad tik kuo greiciau byla atsikratyt. manau kad tas nepilnametis nekaltas. tegu policija pradeda dirbt o ne naglavot. vakar buvau ir nusikaltimo vietoj ir apgalvojau viska septiniolykmetis negalejo to padaryt. suraskit tikra nusikalteli. man net baisu gyvent tam panevezy. policija nemoka dirbt. išmest tik tokius.

  • Atsakyti
  • Nsikalbi

   • Atsakyti
  • turbut tamsta ir esi to paauglio mamyte

 • Nepilnametis is degraduojanciu kvartalo. Tevai matyt tokie patys.

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų