POILSIS PALANGOJE: TOP 6 PASIŪLYMAI, KĄ VEIKTI RUDENĖJANČIAME KURORTE

POILSIS PALANGOJE: TOP 6 PASIŪLYMAI, KĄ VEIKTI RUDENĖJANČIAME KURORTE

Ką veikti Palangoje rudenį, kai saulė leidžiasi vis anksčiau, jūros vanduo atvėsta, rytais žolę sidabru nudažo šalna, o žmonių gatvėse vis mažiau? Patikėkite, įdomių pramogų ir nuotykių šiame Lietuvos kurorte galima atrasti ištisus metus. Tad jei abejojate, ar verta aplankyti rudenėjančią Palangą, drąsiai sakome – taip! Ir pateikiame TOP 6 veiklų pasiūlymus.

APLANKYKITE MUZIEJUS

Poilsis Palangoje Jums asocijuojasi su vasara, saule, maudynėmis ir ledais? Patikėkite, šiame kurorte įdomybių yra kur kas daugiau. Rudenį, kai orai lepina vis mažiau, rekomenduojame aplankyti geriausius Palangos muziejus. O jų šiame kurorte tikrai nestinga. Štai keli, kurių ekspozicijos vertos dėmesio:

  • Palangos kurorto muziejus. Ekscentriškoje viloje „Anapilis“ įsikūręs kurorto muziejus žavi savo interaktyvia ekspozicija, nukeliančia į įdomų ir paslaptingą Palangos kurorto istorijos pasaulį. Muziejuje organizuojamos šiuolaikinės ir istorinės parodos, įvairūs edukaciniai užsiėmimai, paskaitos, filmų peržiūros, vyksta koncertai. Beje, šiemet Palangos kurorto muziejus švenčia savo 10-metį!
  • Palangos gintaro muziejus. Palangos vizitine kortele dažnai įvardijamas muziejus, lankytojus žavintis savo unikalia gintaro inkliuzų ir unikumų kolekcija. Ir tai dar ne viskas – muziejus įsikūręs didingame Tiškevičių dvare, tad čia galima ne tik apžiūrėti parodą, bet ir prisiliesti prie architektūros istorijos.
  • Antano Mončio namai-muziejus. Šis muziejus paliks įspūdį ne tik meno gerbėjams, bet ir vaikams – vykdant menininko valią, skulptūras čia galima liesti rankomis! Piešiniai, grafikos darbai, koliažai, švilpynės, kaukės, skulptūros, – šiame muziejuje tikrai yra į ką paganyti akis.
  • Eureka – tai pramogų ir magijos kupinas pramogų kompleksas-muziejus, kuris sužavės visą šeimą. Pasidarykite išskirtinių nuotraukų, stebėkite eksperimentus bei iliuzijas ir praleiskite malonų laiką su šeima!

PASIVAIKŠČIOKITE PO RUDENĖJANTĮ BIRUTĖS PARKĄ

Birutės parkas (Palangos botanikos parkas) – magiška vieta pasivaikščiojimams bei piknikams. Apšviestas rudeniškos saulės jis tik dar nuostabesnis. Meistriškai išvedžioti takeliai, tvenkiniai, rudeniškomis spalvomis nusidažę gėlynai, pušų aromatas, elegantiškos skulptūros – ideali vieta tiek romantiškam laikui dviems, tiek šeimos fotosesijai ar draugų piknikui. Tik nepamirškite pasiimti termoso su karštu šokoladu ar aromatinga arbata!

PASIMĖGAUKITE POILSIU VIEŠBUTYJE SU SPA

Pliuškentis jūroje jau kiek per šalta? Maudytis vis tiek norisi? Ne bėda – Palangoje įsikūręs ne vienas viešbutis su baseinu ir SPA centru. Galėsite mėgautis vandens ir pirčių erdve bei atpalaiduojančiais ritualais nė neišėję iš pastato! Idealu, kai už lango lyja lietus, tiesa?

Nežinote, kokį viešbutį pasirinkti? Tikrai neprašausite pro šalį užsirezervavę kambarius viešbučiuose „Vanagupė“, „Gabija“, „SPA Amber Palace“, „Amberton Green Apartments“ ir kt. Jūsų nakvynė Palangoje bus tikrai komfortiška ir įsimintina! O jei nenorite dėl nieko sukti galvos, užsisakyti viešbutį su maitinimu. Viskuo bus pasirūpinta už Jus, galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis rudenėjančia Palanga.

PASIVAŽINĖKITE DVIRAČIAIS

Ar žinojote, kad per Palangą driekiasi net 40 km dviračių takų? Jais važiuojant galima uosti pušų aromatą, girdėti jūros ošimą, aplankyti žymiausias kurorto vietas.

Norite pasimėgauti saulėta rudenėjančios Palangos diena? Kodėl nepasivažinėjus dviračiu? Pabūsite gamtoje, pasportuosite, aplankysite gražiausius kurorto kampelius – vien tik pliusai, ar ne?

PASIVAIKŠČIOKITE PAPLŪDIMYJE

Baltijos jūros paplūdimiai – žavingi visus metus. Ruduo – tikrai ne išimtis. Šilta spalvų paletė, bangų mūša, maloniai vėsus smėliukas, ramybė – ideali vieta norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio, atsipalaiduoti ir pasimėgauti grynu oru. Beje, nepamirškite pasiimti ir savo fotoaparato – rudeniškais atspalviais nusidažę kopų augaliukai, baltas smėlis ir tolumoje banguojanti jūra sukuria nepaprasto grožio peizažą. Verta įamžinti!

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų