Po susidūrimo žuvo paspirtuku važiavęs vyras

Po susidūrimo žuvo paspirtuku važiavęs vyras

Daugėja eismo įvykių, kuriose dalyvauja tik dviratės transporto priemonės. Nors dviračiai ir elektriniai paspirtukai iš pažiūros atrodo gan nepavojingi, tačiau jų susidūrimo metu susižalojimai gali būti labai rimti.

Penktadienį, apie 18.40 val. Panevėžyje, kultūros ir poilsio parke po Nemuno gatvės tiltu, nenustatytas asmuo važiuodamas dviračiu, susidūrė su su kitu asmeniu, važiavusiu elektriniu paspirtuku. Po susidūrimo paspirtuku važiavęs vyras nugriuvo ant asfaltuotos dangos ir susižalojo. Greitosios pagalbos automobiliu nuvežtas į VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės priėmimo skyrių, 19.45 val. nuo patirtų sužalojimų vyras mirė.

Komentarai

  • toje vietoje po tiltu matomumas nulis nes takas daro posuki ir nieko nesimato ,o vaziuojant nuo pusinelio puses dar ir nuokalne toje vietoje dviratininkai lekia dideliu greiciu nematydami kas vaziuoja is priekio ,nes uzstoja posukis.

  • Jau reikėtų paruošti ir paskelbti eismo taisykles ne vien automašinoms, dviratininkams, bet ir elektriniams ir kt. paspirtukininkams. Dabar jiems bendrose transporto eismo taisyklėse skiriama per mažai dėmesio. Svarbu tiksliai nurodyti jų greitį įvairiose važiuojamose dalyse, važiavimą šaligatviais, gatvėmis, aikštėse, kryžkelėse, užmiestyje ir kitur.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų