Po susidūrimo judrioje sankryžoje automobilis užskriejo ant šaligatvio

Po susidūrimo judrioje sankryžoje automobilis užskriejo ant šaligatvio

Judrioje Klaipėdos-Kosmonautų gatvių sankryžoje apie 14,30 val. susidūrus dviem automobiliams dėl laimingo atsitiktinumo išvengta rimtesnių pasekmių.

_dsc0053
„Subaru“ vairuotojas Alvydas teigė į sankryžą įvažiavęs degant žaliam šviesoforo signalui, kai į jį trenkėsi priešpriešine eismo juosta važiavęs ir į kairę sukęs „Peugeot“. Nuo smūgio „Subaru“ nuskriejo ant pėsčiųjų tako.
„Gatvė judri, pilna mašinų, nebuvo kur dėtis – sukau į šaligatvį“, – pasakojo Alvydas.
Susijaudinęs „Peugeot“ vairuotojas su žurnalistais kalbėti apie eismo įvykio aplinkybes atsisakė.
Nelaimės metu apgadinti abu automobiliai, žmonės nenukentėjo. Vis dėlto vairuotojai nusprendė nesiaiškinti, kuris jų pažeidė kelių eismo taisykles, ir išsikvietė policijos pareigūnus.
Panevėžio Kelių policijos biuro viršininko Virginijaus Mačėno teigimu, Kosmonautų – Klaipėdos gatvių sankryža mieste neišsiskiria avaringumu. Anot pareigūno, saugumą sankryžose geriausiai užtikrintų įdiegti naujos kartos šviesoforai su papildomomis rodyklėmis.
Spūstyse panevėžiečiai šiandieną strigo ir miesto centre. Sumaištį sukėlė J. Basanavičiaus-Vilniaus bei Vilniaus-Ramygalos gatvių sankryžose neveikę šviesoforai. Teigiama, jog jų darbas sutriko dėl eismo įvykio, kurio metu buvo apgadintas pagrindinis šviesoforas J. Basanavičiaus g. Jau prieš vidurdienį šviesoforai buvo sutvarkyti.

T. Šiaudinio nuotr.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų