Po smūgio su vilkiku atsidūrė ligoninėje

Po smūgio su vilkiku atsidūrė ligoninėje

Penktadienis Panevėžyje buvo pažymėtas skaudžiomis avarijomis, kuriose nukentėjo moterys.

Vėlų vakarą, apie  20.47 val. Pajuostės ir J. Biliūno gatvių sankryžoje krovininis automobilis DAF 95, vairuojamas 42-ejų Latvijos piliečio, susidūrė su lengvuoju automobiliu „Honda“. Prie pastarojo vairo sėdėjo 20 metų Panevėžio rajono gyventoja.

Pirminiais duomenimis, automobilio „Honda“ vairuotoja, sukdama į kairę, nedavė kelio priešpriešais tiesiai važiavusiam vilkikui. Buvo liudininkų, mačiusių, kaip, merginai baigiant manevrą į kairę, vilkikas dideliu greičiu bandė pervažiuoti sankryžą jau degant geltonam šviesoforo signalui.

Eismo įvykyje nukentėjo lengvojo automobilio vairuotoja. Jai Respublikinėje Panevėžio ligoninėje nustatyti daugybiniai kūno sužalojimai, mergina paguldyta į Neurochirurgijos skyrių.

Dar viena avarija įvyko penktadienio popietę, apie 13.26 val. 65-erių moteris, vairuodama automobilį „Mitsubishi Colt“, kirto Aukštaičių ir J. Basanavičiaus gatvių reguliuojamą sankryžą degant raudonam šviesoforo signalui ir susidūrė su J. Basanavičiaus gatve važiavusiu „Kia Sorrento“, kuriam degė žalias šviesoforo signalas. Šį automobilį vairavo 51-erių vyras, gyvenantis Kauno rajone.

Nuo smūgio buvo apgadinti abu automobiliai ir kelio atitvaras. Respublikinės Panevėžio ligoninės Priėmimo skyriuje vairuotojai nustatytas galvos sumušimas, paskirtas ambulatorinis gydymas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų