T. Markelevičiaus nuotr.

Po smūgio į du vilkikus BMW vairuotojas su žmona neišgyveno

Po smūgio į du vilkikus BMW vairuotojas su žmona neišgyveno

Kruvina naktis vos už dvidešimties kilometrų nuo Panevėžio esančiuose Pumpėnuose. Susidūrus automobiliui BMW su dviem vilkikais, žuvo lengvuoju automobiliu važiavusi suomių pora, trys jų mažamečiai vaikai sužaloti.

Pranešimo apie Pasvalio rajone, Pumpėnų miestelyje „Via Baltica“ kelyje kaktomuša susidūrusius lengvąjį automobilį BMW ir vilkiką, nukentėjusius ir prispaustus žmones Bendrasis pagalbos centras sulaukė likus vos kelioms minutėms iki vidurnakčio.

Į įvykio vietą išsiųstos gausios specialiųjų tarnybų pajėgos.

Pirminiais duomenimis, į Pasvalio pusę važiavęs, „BMW 5351“, vairuojamas 39-erių Suomijos piliečio, trenkėsi į priešpriešine eismo juosta link Panevėžio važiavusį vilkiką „Volvo“ su puspriekabe, vairuojamą 57-erių vyro. Po smūgio lengvasis automobilis  tapo nevaldomas, apsisukęs rėžėsi ir į dar vieną, iš paskos važiavusį vilkiką „Scania“, vairuojamą 42-ejų vyro.

Eismo įvykio metu žuvo BMW vairuotojas ir jo 33-ejų keleivė. Kartu su pora automobilyje važiavo ir trys mažamečiai 11-os, 9-erių ir 3-ejų metų. Visi jie dėl įvairių sužalojimų paguldyti į Respublikinę Panevėžio ligoninę.

Abiejų vilkikų vairuotojai nenukentėjo.

Šioje „Via Baltica“ atkarpoje leistinas 70 km/h greitis. Įtariama, kad BMW važiavo didesniu greičiu.

Avarijos aplinkybes aiškina Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

Komentarai

  • APIE YVYKY NIEKO NEZINAU ,BET PROGA PARASYTI APIE VILKIKU VAIRUOTOJIUS. DAUGUMA NORMALUS BET MAN PASITAIKO IR GANA TANKEI … NA CHAMU PER SVELNU VADINTI, TAI JEU SAMONINGI NUSIKALTELEI… VAQZIUOJI NA 85 KM. GREICIU PRISIVEJE PRISISPAUDZE PER PUSE METRO IR SIGNALINA , PASITAIKIUS GALIMYBEI APLENKE IR KERTA ANT STABDZIU. MAT JEM NEPATIKO KAD VAZIUOJIU PER LETAI… NAKTY SPIGINA SVIESOM JIU YSITAISE GAUSYBE ,NIEKAS NEDRAUDZE. IR SITOI AVARIJIOI GALIMAI APAKINO VAIRUOTOJE NES SU SEIMAQ VAZIUOJEMA ATSARGEU. ZMONA KAIP PAPILDOMAS STABDIS. VYRUI NELEIS NEATSAKINGAI VAIRUOTI///

    • pasimokyk šiek tiek rašyti prieš komentuodamas, diktantus parašyk kokį pusmetį, būtinai reikia

  • Visu pirma,cia ne tas atvejis,manyciau…Antra 40t-ne kokia 1,5t,tad su kokia masina Jus bevaziuotumete,pirma pagalvokite apie pasekmes…Nesvarbu,ar Jus teisus esate,ar sunkiasvores vairuotojas…As vairuoju ta,kur didesne,tad ne karta patyriau mazesniu mandruma…Gaila,ir tiek tokiu zmoniu…Pervaziuosiu ir blynas….O gyvenimo nebus,nors ir teisus busiu…Gaila,bet tokiu bukagalviu dar apstu…Ne taip ruosiami dabar vairuotojai…Jokios kulturos ir pagarbos!!!

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų