Po pertraukos prabudęs „7Bet-Lietkabelis“ įveikė Kėdainių ekipą

Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“ (6/2) Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate pasiekį šeštąją pergalę per aštuonis susitikimus. Šeštadienį panevėžiečiai išvykoje 73:78 (20:19, 17:15, 12:28, 24:16) įveikė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (3/5).

Panevėžio ekipa energingai pradėjo susitikimą. „7Bet-Lietkabelis“ po Beno Griciūno metimo pirmavo rezultatu 0:12. Šeimininkai neliko skolingi ir jau po kelių minučių priartėjo iki mnimimumo – 12:13. „7Bet-Lietkabelis“ po pirmųjų 10 žaidimo minučių buvo priekyje 1 tašku (20:19).

Antrąjį kėlinį Gedimino Petrausko vadovaujama Kėdainių ekipa pradėjo spurtu 9:0 ir pasiekė dviženklę persvarą – 29:19. Visgi, panevėžiečiams pavyko apmažinti varžovų pranašumą ir po dviejų ketvirčių turėti tik 3 taškų deficitą – 37:34.

„Nevėžis-Optibet“ žaidimas po pertraukos sustojo – per 5 minutes šeimininkai tepelnė 3 taškus, o tuo pasinaudojęs Panevėžio klubas perėmė iniciatyvą ir nutolo – 40:47. Nenado Čanako auklėtiniai trečiąjį ketvirtį laimėjo daugiau nei dvigubai (12:28) ir tai leido svečiams susikrauti solidų pranašumą – 49:62.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai neleido varžovams pagalvoti apie intrigą. Kristiano Kullamae tolimas metimas „7Bet-Lietkabeliui“ leido įgyti 16 taškų pranašumą (53:69). Likus žaisti 20 sekundžių Kėdainių komanda priartėjo iki 5 taškų (73:78), tačiau pergalės panevėžiečiai iš rankų nebepaleido.

„Nevėžis-Optibet“: Timas Lambrechtas 16, Bradley Davisonas 15, Paulius Petrilevičius 13.

„7Bet-Lietkabelis“: Stefanas Peno 15, Jamelas Morrisas ir Željko Šakičius po 12.