Po automobilio ratais – dviratininkai ir pėstieji

Po automobilio ratais – dviratininkai ir pėstieji

Panevėžyje trečiadienis pažymėtas skaudžiomis avarijomis, kuriose nukentėjo du dviratininkai ir pėsčioji.

Apie 14.52 val. Smėlynės ir A. Jakšto gatvių sankryžoje 67-erių panevėžietis, važiuodamas automobiliu „VW Polo“, kliudė jam iš kairės pusės per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją važiavusį 21-erių dviratininką. Vaikinui Respublikinėje Panevėžio ligoninėje nustatyta kaktos žaizda, galvos ir veido nubrozdinimai. Po apžiūros jis išleistas gydytis ambulatoriškai.

Dar vienas dviratininkas ligoninėje atsidūrė trečiadienio popietę. Apie 16.54 val. Panevėžyje, Lauko g., 30-metis vyras, važiuodamas dviračiu atsitrenkė į šalikelėje stovėjusį automobilį „ZUK“. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje dviratininkui nustatyta kaktos mušta žaizda ir galvos sumušimas, jis išleistas gydytis ambulatoriškai.

Temstant, apie 19.28 val. pėsčiųjų perėjoje nukentėjo ir pėsčioji. Parko g. 46-erių vyras, važiuodamas automobiliu „Mazda 6“, sukdamas į kairę pusę link Vakarinės g., kliudė pėsčiųjų perėjoje jam iš dešinės pusės ėjusią 44-erių pėsčiąją. Į ligoninę išvežtai moteriai nustatytas dešinio klubo sumušimas, ji išleista gydytis į namus.

Komentarai

  • Tokia pat tragiška situacija ,kai tuo pačiu keliu važiuoja transportas,pėstieji, dviratininkai yra sodų seniūnaitijose.Ten kelio apšvietimui nedega nei viena lempa. Viduramžis miesto teritorijoje.Duobės,purvas ir tamsa.Kai sutraiškys kokią bobutę ar vaiką, na ir kas, negi mano???????????
    Tai savivaldybės žodis.Amen.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų