Pirmosios pergalės iškovoti nepavyko (foto galerija)

Lietuvos A lygos salės čempionate kol kas be taškų lieka Panevėžio „Sportidus“ komanda. Trečiajame šalies pirmenybių ture panevėžiečiai savo aikštėje po atkaklios kovos nusileido vilniečiams.

Pirmosios pergalės Lietuvos A lygos salės futbolo čempionate Panevėžio „Sportidus“ komandai dar teks palaukti. Trenerio Virginijaus Kulišausko auklėtiniai namuose 3:5 (1:0) nusileido Vilniaus „TurboTransfers“ salės futbolininkams.

Abi šios komandos buvo pralaimėjusios po dvi pirmąsias sezono rungtynes, todėl siekė savo pirmųjų taškų šiame sezone.

„Nesvarbu, su kuria komanda mes žaistume, tikslas visada yra vienas – laimėti. Visos komandos yra įveikiamos, o kaip bus – pamatysime po susitikimo“, – trumpai prieš rungtynes kalbėjo „Sportidus“ treneris V. Kulišauskas.

Panevėžyje pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova, tačiau įvarčių buvo nedaug. Tik prieš pat kėlinio pabaigą „Sportidus“ komandą į priekį išvedė Donatas Paulauskas.

Visgi įvartis į rūbinę „TurboTransfers“ iš vėžių neišmušė. Net atvirkščiai, jiems jau 23 minutę pavyko išlyginti rezultatą, o įpusėjus kėliniui per minutę pasižymėjo Gajus Kulbis ir Justas Gulbinas.

Taip „TurboTransfers“ susikrovė dviejų įvarčių persvarą. Gan greitai ją sumažinti perpus pavyko Danui Kulišauskui, bet sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidė svečiai.

38 minutę J. Gulbinas pelnė dar vieną įvartį, o po minutės „Sportidus“ prasižengė šeštą kartą, tad „TurboTransfers“ gavo progą mušti baudinį. Jį sėkmingai įmušė J. Gulbinas ir įsirašė į savo sąskaitą „hat-tricką“.

Tas baudinys ir palaidojo „Sportidus“ viltis iškovoti bent tašką. Nors paskutinę minutę D. Kulišauskas dar įmušė vieną įvartį, tačiau tai pirmosios sezono pergalės iš „TurboTransfers“ neatėmė.

„Sportidus“ komanda su vilniečiais žaidė tokios sudėties: Lukas Drasutis, Redas Užinskas, Laurynas Bratkauskas, Gajus Turkovas, Donatas Paulauskas, Lukas Baranauskas, Kevinas Pavlijus, Danas Kulišauskas, Saulius Petraitis, Agnius Sadauskas.

Kiti praėjusio turo susitikimų rezultatai: Gargždų „Pramogos“ – Vilniaus VDA 10:1, Naujosios Akmenės „Akmenė“ – „Šiauliai“ 1:4, Jonavos „Vikingai“ – Vilniaus „Bekentas“ 4:3, Kauno „Vytis“ – Mažeikių VIP 5:2.

Rytoj, trečiadienį, „Sportidus“ namuose susitiks su „Akmenės“ komanda. Rungtynės Rankinio sporto salėje (Durpyno g. 3A) prasidės 20 valandą.